• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomoc z neostradą od Orange

Object Storage Arubacloud
0 głosów
203 wizyt
pytanie zadane 1 sierpnia 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Bandito_Gustawo Nowicjusz (120 p.)
Witam, od paru miesięcy mam problem z Neostradą. Mianowicie, czasami internet jest, czasami go przez cały dzień nie ma, albo przerywa co pół godziny. Router kupiłem nowy (taki od TP link), kable wymieniłem. Gniazdka od internetu nie są uszkodzone, wiem bo mam dwa z czego jeden podłączony pod telefon stacjonarny. Linia telefoniczna również nie jest uszkodzona. Nie wiem co zrobić.  Z tego co się oriętuję to Orange pobiera opłaty za niepodstawne wezwanie serwisanta( w przypadku kiedy byłby internet). Powtórzę się - nie wiadomo kiedy internet może być a kiedy nie, a ja nie mam zamiaru płacić 50 zł za każdym razem, kiedy okaże się, że internet pozwoli sobie "wskoczyć" na pięć minut przed przyjazdem serwisanta.

Proszę o pomoc.
komentarz 3 sierpnia 2020 przez kenjiro244 Dyskutant (8,600 p.)
Może głupie pytanie ale dzwoniłeś do orange i spytałeś co powinieneś zrobić?

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 1 sierpnia 2020 przez _Pita_ Stary wyjadacz (11,410 p.)

Możesz sformułować pytanie "Czasem internet znika, a czasem działa normalnie", wtedy niezależnie od tego, czy w danym momencie internet zadziała, nie powinni się czepiać.

Znalazłem też coś takiego.

0 głosów
odpowiedź 2 sierpnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
Internet  krzaczy się po kablu, czy po WIFI ?
Dużo ludzi masz w około, tzn abonentów?
0 głosów
odpowiedź 3 sierpnia 2020 przez niezalogowany
Jeśli twoje zrywanie dotyczy WiFi to oczywiście Orange ma prawo pobrać za to opłaty. Jeśli zanika transmisja danych lub synchronizacja jest to wina Orange. Musisz sprawdzić czy w momencie kiedy nie ma połączenia lampki na modemie wszystkie świecą. Jeśli miga od synchronizacji lub Internetu to ja bym to zgłosił. Orange może sprawdzić czy była zachowana ciągłość transmisji.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,609 wizyt
pytanie zadane 29 czerwca 2016 w Sieci komputerowe, internet przez CreeX Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 205 wizyt
pytanie zadane 13 lutego 2019 w Sieci komputerowe, internet przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 1,155 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...