• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

od zera do junior Python developera na etacie ! Ile czasu trzeba poswięcić na naukę aby dostać pierwszą praca!?

Object Storage Arubacloud
–4 głosów
2,647 wizyt
pytanie zadane 31 lipca 2020 w Python przez niezalogowany
Ile godzin???

Ile miesięcy ???

Pytanie do zawodowców na etacie :)

z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie !!!
komentarz 1 sierpnia 2020 przez _Pita_ Stary wyjadacz (11,410 p.)
Zawodowcem nie jestem, a Pythona uczyłem się bardzo krótko, ale myślę, że jest z nim jak z każdym językiem (nie tylko programowania) - im więcej, tym lepiej.
2
komentarz 1 sierpnia 2020 przez CubeStorm Pasjonat (15,020 p.)

@niezalogowany, Jeśli coś jest robione tylko dla pieniędzy to z reguły wiem, że takie działania w 90% nie wypalą. Chyba, że się mylę ale tak sądzę po tytule.

Co do tematu, to wszystko zależy w jakim tempie będziesz "wchłaniał" wiedzę i też od kierunku programowania, w który pójdziesz, bo Python parę takich właśnie kierunków umożliwia.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 1 sierpnia 2020 przez sKodowany Obywatel (1,150 p.)
wybrane 6 stycznia 2021
 
Najlepsza
Zacznij 2 godziny dziennie, przez 3 miesiące - potem zobaczymy:

- czy masz samozaparcie

- czy potrafisz pokierować sobą i swoją nauką

- czego i w jakim stopniu się nauczysz przez ten czas

Pozdrawiam :-)
komentarz 1 sierpnia 2020 przez niezalogowany
Dziękuje Bardzo i życzę Miłego dzionka!!!
–1 głos
odpowiedź 1 sierpnia 2020 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,360 p.)
Dlaczego szanowny pan Patrycjerz ukrył moją odpowiedź? Jest ona na takim samym poziomie jak pytanie. Co to za cenzura na forum?
komentarz 1 sierpnia 2020 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
To nie cenzura... Przeczytaj regulamin forum. Odpowiedz ma cos wnosic do watku i odpowiadac na pytanie. Jesli Patrycjerz uznal, ze Twoja odpowiedz wnosila tyle co nic do watku, to ja ukryl i tyle. Oprocz tego, mozesz napisac komentarz pod samym pytaniem lub dac minus, jesli uwazasz, ze pytanie jest bezsensowne. Lub zapytac danego admnistratora na PW, czemu ukryl Twoja odpowiedz
komentarz 1 sierpnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
idąc tym tokiem myślenia, pytania takie jak wyżej powinny być z automatu usuwane.
Raz, że pytanie jest absurdem, dwa ... wystarczy wpisać w lupke :D i pojawi się 150 ... takich pytań, niepotrzebnie to zaśmieca forum i wywołuje gówno-burzę, dlatego zarówno jeśli została usunięta/ukryta odp. która jest równoznaczna pytaniu, to pytanie też:) zresztą wystarczy to pytanie przeczytać
komentarz 1 sierpnia 2020 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
To juz wtedy zostaje Ci wiadomosc do Arka lub Patrycjerza, ktorzy moga to rozwazyc. Ja takiej mozliwosci nie mam. Po czesci sie zgodze, po czesci nie.
1
komentarz 1 sierpnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
wiesz, ja po prostu nauczyłem się "od niedawna" omijać już takie pytania i dyskusje, bo sam mam tendencje do tworzenia gówno-krytyki i troszeczkę nerwowy się robię, bo nie potrafie czasem zrozumieć głupoty tak bardzo, że aż chcę ją komuś wybić :D, a wiadomo czasem to nie możliwe, a nie ma co tracic czasu.
2
komentarz 1 sierpnia 2020 przez Comandeer Guru (600,810 p.)
Ukrycie odpowiedzi, która jest niezgodna z regulaminem forum, to nie jest cenzura – nie mylmy pojęć.

A odpowiedź jest niezgodna z powodu, jaki przytoczył już DragonCoder (pkt. II.3 regulaminu). Co więcej, jeśli jej intencją było ośmieszenie pytającego, to taka odpowiedź może także podpadać pod punkt II.1.H regulaminu, czyli brak szacunku do rozmówcy.
komentarz 1 sierpnia 2020 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,360 p.)

A zadawanie takiego pytania to nie brak szacunku do czytających? Pytanie jest absurdalne, zatem i odpowiedź także - nie przytoczę jej (bo znowu jakiś "wczorajszy" admin się wkurzy), ale podam link: 42

Taka sama dobra jak,każda inna - pytający pyta o czas potrzebny do stania się juniorem (godziny...) - podasz mu dokładną liczbę?

Jak dla mnie to CENZURA.

komentarz 1 sierpnia 2020 przez Comandeer Guru (600,810 p.)
Proszę się powstrzymać od obrażania kogolwiek z administracji.
3
komentarz 1 sierpnia 2020 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Myślę, że mimo conajmniej bardzo ciężkiego dla większości forumowiczów pytania, które zadał niezalogowany, nie miał on na celu nas urazić. Myślę, wnioskując po wdzięczności autora tematu dla odpowiedzi sKodowany, że naprawdę zależy mu, aby mniej więcej wyszacować czas, który powinien poświęcić, aby stać się junior developerem pythona.

Twoja odpowiedź SzkolyAdmin szczerze mnie rozbawiła, natomiast na miejscu Patrycjerza również ukryłbym ją lub przeniósł do sekcji komentarzy, jakoże nie jest wartościowa. Oczywiście, stara się ona zakomunikować "Hej, czy pomyślałeś przez chwilę nim zadałeś to pytanie?", natomiast sekcja odpowiedzi nie jest na to stosownym miejscem.

My - ekipa ninja tego forum związanego z tematyką IT - staramy się ukrywać naprawdę absurdalne pytania, niestety, nie każde pozornie absurdalne pytanie jest tak oczywiste jak "Co powinienem zjeść na marsie?". :)
komentarz 2 sierpnia 2020 przez niezalogowany
Dziękuje bardzo za wyrozumiałość ! Trafił Pan w 10 .życzę udanego i miłego dnia!

Pozdrawiam serdecznie z wyrazami szacunku niezalogowany

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 3,012 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 353 wizyt
pytanie zadane 13 grudnia 2021 w PHP przez roberto23 Początkujący (270 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 863 wizyt

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,531 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...