• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy poniższy komputer udzwignie modelowanie 3D?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
121 wizyt
pytanie zadane 27 lipca 2020 w Sprzęt komputerowy przez pirat2991 Nowicjusz (120 p.)
Witam,

jestem w delegacji, nie mam dostępu do swojego domowego komputera, jedynie do służbowego. Tak akurat wyszło, iż będę potrzebował wykorzystać go do pewnej "fuchy" wymagającej pracy w 3D studio max. Prawdopodobnie samo modelowanie 3D. Rzecz w tym, iż nie jestem pewien czy owy komputer poradzi sobie z tym zadaniem. Poniżej wrzucam parametry do oceny, na których kompletnie się nie znam:

AMD A8-7600 Radeon R7, 10 Compute cores 4C+6G, 3.10 GHz, 8 GB RAM, 64 Bit

 

Z góry dzięki za odpowiedzi!
komentarz 27 lipca 2020 przez reaktywny Nałogowiec (40,930 p.)
Głównie zależy od wielkości modeli, liczby detali.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 27 lipca 2020 przez Grzegorz Mikina Dyskutant (8,060 p.)
Udźwignie, ja modeluje w inventorze na dell latitude e7440 i7  nie ma ani jakiejś mega grafiki  i nie jest przeznaczony do Grafiki a śmiga elegancko. Dałem za niego jakieś 1250 zł. I też mam tylko podstawowe 8gb ramu.
0 głosów
odpowiedź 27 lipca 2020 przez techno16 Gaduła (4,780 p.)
Udźwignie na luzie. Zależy jeszcze z czym będziesz pracował. Karta radeon R7 to taki odpowiednik GTX 1050 (chyba) więc da radę.

8 GB RAMu to też nie problem. Zawsze możesz podpiąć USB z turboboostem i zyskasz jakieś 3-4 GB więcej (w teorii).
–1 głos
odpowiedź 27 lipca 2020 przez Stever Nałogowiec (25,720 p.)
Wątpię, że wystarczy do 3D.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 66 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia w Sprzęt komputerowy przez gsekulski Użytkownik (800 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 660 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 529 wizyt
pytanie zadane 28 listopada 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez maucinkali Nowicjusz (140 p.)

92,540 zapytań

141,383 odpowiedzi

319,482 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...