• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Analityczne Myślenie - kanał na YouTube nie tylko o programowaniu

Object Storage Arubacloud
+1 głos
323 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2020 w Nasze poradniki przez AnalityczneMyslenie Użytkownik (680 p.)

Witam,

Chciałbym oddać do waszej oceny mój kanał na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCtbW_b4R3-Z7vFNtYFZRmuA

 

Znajduje się na nim kurs podstaw programowania w języku Java, do którego systematycznie dodawane są kolejne lekcję. Jednak znajdują się tam również odcinki innego typu. Aktualnie mam stworzone 3 playlisty:

  • Kurs podstaw programowania w Java
  • Zagadki
  • Analizy

Aktualnie znajduje się tam tylko 1 zagadka:

Ile jest warta woda?

Oraz jedna analiza:

Na ile sposobów można zapłacić złotówkę?

 

Analizy różnią się od zagadek tym, że w analizach wykorzystuje język programowania do rozwiązania pewnego problemu.

 

Kanał zacząłem tworzyć na początku maja, więc ma dopiero niecałe 3 miesiące, jednak każdego tygodnia pojawia się nowy filmik i mam jeszcze sporo pomysłów na kolejne odcinki kuru, zagadki i analizy smiley Tak więc jeśli ten kanał wnosi dla Ciebie jakąś wartość to zachęcam do subskrypcji.

 

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 11 września 2020 przez lobo.guru Obywatel (1,920 p.)
Chyba nagrywasz w mieszkaniu ze śpiącym dzieckiem, bo tak głos ściszasz. Treści jeszcze nie odsłuchałem, bo czasu na razie brak, ale może następnym razem spróbuj, gdy dziecko nie będzie spało, żeby jednak bardziej dynamicznie i dźwięcznie mówić.

To może mój schiz być, bo ja np. nienawidzę szeptania, a są ludzie, którzy specjalnie nagrywają szeptane odcinki, bo to ponoć uspokaja. A mnie nie uspokaja, tylko rozdrażnia, więc może faktycznie mam Inaczej.
–1 głos
odpowiedź 25 lipca 2020 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
Hej fajna inicjatywa, nie wiem jak DŁUGO JESTEŚ PROGRAMISTĄ W ZAWODZIE :) ..., bo wydaje mi się że bardzo krótko, ale nie bierz się za coś, co znasz POBIEŻNIE- czyli tworzenie kursu z Języka Java, gdzie tak naprawdę no wiedzy dużej nie masz, a treści które przejrzałem są pełne błędów ...  przez co odbiorców wprowadzasz w błąd.
Co do logicznych, ciekawostek etc to fajnie coś takiego posłuchać.
2
komentarz 25 lipca 2020 przez AnalityczneMyslenie Użytkownik (680 p.)
Jestem programistą Javy od ponad roku, natomiast to jest kurs podstaw Javy, czyli również dla ludzi którzy w ogóle nie programowali. To jest kurs Javy od zera.

Bardzo dużą wagę przykładam do tego aby kurs był merytoryczny. Swoją drogą to ten komentarz opublikowałeś 6 minut po publikacji posta. W tym czasie zdążyłeś przeglądnąć filmy logiczne i ciekawostki i znaleźć "pełno błędów"

Panie Wiciorny, Jeśli znalazłeś jakiś błąd to podejrzewam, że jest to jakaś literówka, no może jakiś błąd językowy w opisie. Natomiast proszę mi wskazać jakiś błąd merytoryczny. Bo błąd merytoryczny oznaczał by że kogoś wprowadziłem w błąd... I nie mówię tu o świadomych upraszczaniach pewnych zagadnień, gdzie nawet w filmiku zaznaczam że jest to uproszczenie tematu...

Podobne pytania

+2 głosów
0 odpowiedzi 262 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 438 wizyt
pytanie zadane 22 września 2017 w C i C++ przez Werlock Użytkownik (580 p.)
+2 głosów
4 odpowiedzi 7,903 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...