• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Po pobraniu Visual Studio 2019 komputer długo się uruchamia.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
459 wizyt
pytanie zadane 23 lipca 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Dobdo Użytkownik (570 p.)
zamknięte 24 lipca 2020 przez Dobdo
Dzień Dobry!

Tak jak w temacie zainstalowałem program Visual Studio 2019 ze strony Microsoftu. Po pobraniu program działa normalnie. Komputer tak samo. Problem pojawia się, gdy próbuję go uruchomić. Normalnie mój komputer włącza się w niecałe 30 sekund. Po zainstalowaniu Visuala wydłużyło się to do 1-2 minut. W aplikacjach włączających się przy starcie nie było nic by on miał się także uruchamiać. Dodatkowo zainstalowałem go na nowym dysku ssd, który chodzi dobrze. Korzystam z Windowsa 10. Po odinstalowaniu Visuala okazało się, że uruchamianie znów trwa 30 sekund. Dla pewności po ponownej instalacji dostrzegłem, że włącza się dłużej.

Czy problem jest znany lub czy da się to jakoś naprawić? Nigdzie nie znalazłem podobnego pytania.
komentarz zamknięcia: Udało się rozwiązać problem. Pobrałem tylko pakiet Programowanie aplikacji klasycznych dla platformy .NET

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 23 lipca 2020 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
wybrane 24 lipca 2020 przez Dobdo
 
Najlepsza
a nie pobrały Ci się pakiety .NET itd? Visual Retribution itd... tego od groma może być?
1
komentarz 24 lipca 2020 przez Dobdo Użytkownik (570 p.)
Pobrałem na nowo, ale zainwestowałem tylko "Programowanie aplikacji klasycznych dla platformy .NET". Wcześniej miałem jeszcze jakieś inne. Możliwe, że było ich za dużo. Teraz wszystko działa. Dzięki za pomoc.
0 głosów
odpowiedź 23 lipca 2020 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)

Użyj jakiegoś analizatora procesu bootowania (WinBootInfo?), będziesz wiedział, co tak spowalnia.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,207 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 9,655 wizyt
pytanie zadane 29 stycznia 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Krzysiek_34 Mądrala (6,050 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 662 wizyt

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,644 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...