• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z linkiem do gmaila

Object Storage Arubacloud
0 głosów
139 wizyt
pytanie zadane 23 lipca 2020 w HTML i CSS przez napoludniestad.pl Użytkownik (960 p.)
Cześć,

mam problem z linkiem do mojego gmaila na stronie, mianowicie chcę żeby po kliknięciu na fontello, otwierała się nowy tab i po zalogowaniu się użytkownik mógł napisać maila bezpośrednio na mojego gmaila, jak to zrobić czy jest miejsce w ustawieniach gmaila żeby dało się pisać bezpośrednio do mnie/ odwiedzić mu gmailowy profil? Chodzi mi coś w stylu adresu generowanego jak do linked in albo youtube.

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 23 lipca 2020 przez Comandeer Guru (600,730 p.)

Można zastosować np. https://mailgo.dev/

komentarz 23 lipca 2020 przez napoludniestad.pl Użytkownik (960 p.)
Ciekawe, muszę to wypróbować, choć nie wiem czy będzie ok
komentarz 23 lipca 2020 przez reaktywny Nałogowiec (40,930 p.)

@Comandeer, fajna rzecz!
 

0 głosów
odpowiedź 23 lipca 2020 przez _Pita_ Stary wyjadacz (11,410 p.)
edycja 23 lipca 2020 przez _Pita_

Może po prostu:

<a href="mailto:m@il.com" target="_blank">Napisz do mnie!</a>

P.S

Możesz podobnie zrobić z praktycznie każdym elementem HTML

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 98 wizyt
pytanie zadane 7 marca 2018 w PHP przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 3,593 wizyt
pytanie zadane 19 sierpnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Alwox Gaduła (4,840 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,481 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...