• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Port Forwarding

Object Storage Arubacloud
0 głosów
271 wizyt
pytanie zadane 21 lipca 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Myszu Nowicjusz (120 p.)
Próbuje przekierować port. Ustawiłem przekierowanie w ustawieniach routera oraz wyłączyłem firewall. Jednak jak pokazuje strona ismyportopen.com mój port jest zamknięty. Co jeszcze powinienem zrobić? Coś ustawić? Coś sprawdzić? Macie jakieś pomysły?

Dziękuje za każdą pomoc.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 lipca 2020 przez MrJoker99 Początkujący (420 p.)
Spróbuj po tym wszystkim zresetować router , bo czasami po resecie dopiero zaskakuje
komentarz 22 lipca 2020 przez Myszu Nowicjusz (120 p.)
Restartowałem, niestety nic to nie dało. Może muszę coś skonfigurować bo dostałem publiczne ip i właściwie nic nie robiłem.
komentarz 22 lipca 2020 przez niezalogowany
Daj zrzut ekranu zakładki, gdzie skonfigurowałeś przekierowania portu.
komentarz 23 lipca 2020 przez Myszu Nowicjusz (120 p.)

Proszę. Oczywiście ip jest uzupełnione tylko zamazane i jest to ipv4 komputera na którym stawiam server.

komentarz 3 sierpnia 2020 przez niezalogowany
Akurat najważniejszą rzecz zamazałeś. Mam nadzieję, że jest to adres prywatny komputera. Do serwera z zewnętrz wchodzi się przez publiczne IP, czyli nadane przez dostawcę. Ty nadal ze swojej sieci wchodzisz przez prywatne.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 355 wizyt
pytanie zadane 20 lutego 2022 w Sieci komputerowe, internet przez NoteDS Użytkownik (560 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 247 wizyt
pytanie zadane 3 marca 2019 w Sieci komputerowe, internet przez Alan1221 Użytkownik (950 p.)
–1 głos
1 odpowiedź 219 wizyt
pytanie zadane 19 sierpnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Kajusz Pawłowski Nowicjusz (140 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,644 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...