• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Internet-Ethernet

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
125 wizyt
pytanie zadane 14 lipca 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Edward11 Nowicjusz (120 p.)
Witam, mam taką sprawę..

Posiadam w domu jedno-piętrowym router oraz dwa wzmacniacze sieci sygnału.

Router jak i wzmacniacz numer 1 są u góry natomiast na dole czyli w moim pokoju jest wzmacniacz numer 2

Od wzmacniacza numer 2 do laptopa wpiąłem kabel przewodowy bo z wifi miałem duży ping w grach.

Niestety sieć Ethernet w moim pokoju jest czy może przynależy do routera a chciałbym aby ethernet ciągnął ze wzmacniacza zasięg nie z routera, jeśli jest to możliwe to jak to zrobić krok po kroku.

W skrócie:

W pokoju mam wifi i Ethernet a chce mieć tylko Ethernet ale z mocą ze wzmacniacza który jest w moim pokoju a nie routera który jest na drugim końcu domu.

Pozdrawiam

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 16 lipca 2020 przez rafu007 Stary wyjadacz (12,560 p.)
Tylko w czym tak naprawdę masz problem? Łącze kablowe powinno być szybsze od wifi. Czasem AP'ki mają dodatkowy port LAN, może Twój też ma.

Podobne pytania

+2 głosów
7 odpowiedzi 3,666 wizyt
pytanie zadane 10 stycznia 2019 w Sieci komputerowe, internet przez kking1232 Początkujący (340 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 768 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 246 wizyt
pytanie zadane 7 października 2018 w Sprzęt komputerowy przez luna22 Obywatel (1,420 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...