• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Tytuły waszych ulubionych gier

Object Storage Arubacloud
+37 głosów
4,303 wizyt
pytanie zadane 8 kwietnia 2015 w Offtop przez niezalogowany
edycja 18 listopada 2018

Chciałbym się dowiedzieć w jakich grach gustują informatycy. Czy będą to gry bardziej logiczne albo z bardzo dobrą fabułą np. Portal 2 czy Half-life, czy raczej strzelanki typu Counter Strike, Call of Duty czy Battlefield. No więc jeśli chodzi o mnie, to:

komentarz 13 maja 2019 przez Graczyk67 Nowicjusz (120 p.)
  • Diablo 1, 2,
  • Heroes 3,

87 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 19 marca 2019 przez Shimeo7 Obywatel (1,910 p.)

Ograłem już trochę gier w swoim krótkim życiu, były to gry od wyścigów (NFS) po symulacje. Jednak moimi ulubionymi grami są:

  •  STALKER Cień Czarnobyla
  •  STALKER Czyste Niebo
  •  STALKER Zew Prypeci
  •  METRO 2033
  •  METRO Last Redux
  •  This War Of Mine
  •  The Walking Dead Season 1 & Season 2 + dodatki
  •  Half-Life 2

Wybrałem te gry, ponieważ moim zdaniem prezentują niezwykle ciekawą fabułę, która moim zdaniem jest kluczowa dla przyjemnie spędzonego czasu. Mniej istotna jest dla mnie grafika. Ponadto gry ocierają się o świat realny dodając elementy fantasy. Seria METRO może mniej, aczkolwiek cały klimat gry przyprawia mnie o dreszcze, też wszechobecny defetyzm i próby przeżycia kolejnego dnia, coś pięknego. Dla tych co grali w METRO, a nie czytali książek Gluhowskiego to gorąco polecam (to nie jest autoreklama, aczkolwiek propozycja przeżycia ciekawej przygody w zimne wieczory). This War Of Mine uważam za grę smutną, ale wartą do ogrania, jako jedna z gier wojennych pokazuje realia wojny z perspektywy zwykłego cywila, który stara się przeżyć. Bardzo ciekawa gra, gdyż wybory mają wpływ na protagonistów. HF 2 chyba nie muszę argumentować dlaczego zaliczyłem do subiektywnego, zacnego grona, ,,jajca mi urywa", piękne odniesienia do komunizmu, prawie 1:1 ZSRR jeżeli chodzi o ustrój panujący w grze. Jeżeli ktoś zna gry o podobnej tematyce to chętnie poznam tytuły.

0 głosów
odpowiedź 5 sierpnia 2019 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
Football Manager
0 głosów
odpowiedź 14 lutego 2021 przez niezalogowany
1) Wiedźmin 3: Dziki Gon

2) Hearts of Iron IV

3) Total War Rome 2
0 głosów
odpowiedź 14 marca 2023 przez Hackshift Nowicjusz (240 p.)
Uncharted

Morrowind

Mafia

Mortal Kombat

Cywilizacja
–1 głos
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez MrWeb Stary wyjadacz (10,200 p.)
Counter Strike - enough said! :D
–1 głos
odpowiedź 24 grudnia 2015 przez Frendom Pasjonat (18,900 p.)
CS:GO Wiedzmin (rewelka) Tomb Raider, ale tylko na padzie Saint Row I Star Wars na Androida
–1 głos
odpowiedź 5 listopada 2022 przez Iei Obywatel (1,950 p.)

Za dawnych czasów Alladyn i Cool Spot. Nieco później Baldur's Gate 1 i 2 oraz Heroes III, która była moją chyba najbardziej ulubioną grą. Z nowszych gier właściwie żadna laugh Im starsza gra tym miała lepszy klimat. 

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 425 wizyt
pytanie zadane 15 czerwca 2015 w Inne języki przez LogicznyMat Użytkownik (940 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 436 wizyt
pytanie zadane 17 stycznia 2016 w Offtop przez Arbuz666 Nowicjusz (230 p.)
+9 głosów
25 odpowiedzi 1,296 wizyt
pytanie zadane 17 stycznia 2016 w Offtop przez Zaglowiec Dyskutant (9,200 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,540 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...