• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Internet co jakiś czas zanika.

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
298 wizyt
pytanie zadane 13 lipca 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Vandersal Nowicjusz (130 p.)
edycja 13 lipca 2020 przez Vandersal

Problem z internetem pojawia się od paru dni, niezależnie od pogody.

Chciałbym podkreślić, że połączenie Wifi z routerem mam cały czas, tylko jak kliknę na ikonkę Wifi na pasku zadań, pokazuje mi komunikat: "Brak internetu, zabezpieczone", czasami po parunastu sekundach wraca mi internet i komunikat zmienia się na: "Połączono, zabezpieczone". Jednak zazwyczaj muszę się rozłączyć z moją siecią i się znów połączyć, by mieć z powrotem internet.

W ogóle nie rozumiem też tego, że jak łącze się z powrotem z routerem, to mój Windows 10 pokazuje mi komunikat o treści: "Ta sieć Wifi nie jest bezpieczna, korzysta ze starszych wersji zabezpieczeń". Tyle, że na stronie routera mam wybrane zabezpieczenia: WPA/WPA2-PSK.

Wifi na moim telefonie, jak i na innych telefonach nie zanika. Mój internet jest z T-mobile i jest to internet mobilny, router to Huawei 4G Router 3 Pro. Na laptopie mam wszystkie aktualizacje z Windows Update. Problem pojawia się zawsze, niezależnie czy gram w GTA Online, CS:GO, oglądam jakiś film, czy przeglądam internet. 

Prosiłbym o jakieś porady jak to naprawić, tylko w dość prostych słowach i szczegółowo wytłumaczone co zrobić.

1 odpowiedź

–2 głosów
odpowiedź 13 lipca 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
Internet mobilny nie jest internetem :D dobrym do grania w gry jak CS:GO czy online i skoki pingu będą to samo z rozłączaniem, bo to zwykle wina proxy i konfiguracji dns? Rozmawiałeś z ISP? Czy po ich stronie nie ma problemu ?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,111 wizyt
pytanie zadane 26 października 2018 w Sieci komputerowe, internet przez luna22 Obywatel (1,420 p.)
+2 głosów
7 odpowiedzi 3,668 wizyt
pytanie zadane 10 stycznia 2019 w Sieci komputerowe, internet przez kking1232 Początkujący (340 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 312 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...