• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kamerka do streamowania IRL

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,692 wizyt
pytanie zadane 12 lipca 2020 w Offtop przez Tetri Nowicjusz (120 p.)

Witam. Wykorzystując to że mam dosyć ciekawą prace w terenie na wysokościach wpadłem na pomysł żeby spróbować prowadzić live streamy na yt z pracy. Oczywiście jestem świadomy że to czy będzie dało się oglądać w dużej mierze bedzie zależało od lokalizacji i zasięgu stąd nie chce od razu inwestować w to nie wiadomo jakich pieniędzy. Czy ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć jaki sprzęt umożliwił by mi streamowanie prosto z czoła/tułowia nie trzymając nic w ręce? Czytałem że gopro 7/8 są w stanie nadawać na żywo prosto z kamerki, jednak nie mam pojęcia jak to sie sprawdza i czy jest możliwość w jakikolwiek sposób edytować nadawaną scene (dodawanie napisów, czytanie donejtów itp). Najprościej by było skonstruować jakieś mocowanie do telefonu i nadawać prosto z niego. Czy istnieje model telefonu który skutecznie tłumił by drgania i miał w miare szerokokątny obiektyw? W google cieżko mi znaleźć jakieś konkrety. Prosze o opinie smiley

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 85 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2023 w Sprzęt komputerowy przez amatorinfromatyki Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 813 wizyt
pytanie zadane 3 listopada 2016 w Offtop przez SadBanana Nowicjusz (220 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 520 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,553 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...