• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Java - pytanie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
216 wizyt
pytanie zadane 11 lipca 2020 w Inne języki przez frellbox Nowicjusz (150 p.)
zamknięte 11 lipca 2020 przez frellbox

Cześć, ostatnio przyszedł do mnie kolega i kiedy zostawiłem go na chwile z moim komputerem podmienił mi chroma i kiedy wróciłem chciałęm odpalić internet to dziwnie się zdziwiłem bo był błąd zamiast "Chrome" było napisane "hrome" ale ikonka była ta sama i kiedy włączyłem edytowanie to zamiast kodu przeglądarki wyskoczyło mi takie coś
 

@echo off 
for /l %%i i (0,1,100) do start TEXT.cmd
stop


i to było to zapisane w java. Proszę o wytłumaczenie co to robi.
Sorki że pytam może to jest bardzo proste, ale jeżeli chodzi o java to ja jestem zielony.

komentarz zamknięcia: Otrzymałem już odpowiedź na moje pytanie

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 11 lipca 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
wybrane 11 lipca 2020 przez frellbox
 
Najlepsza

Po pierwsze zmień temat na jave, a nie c++/C po drugie to jest skryptowe polecenie a nie język  java :)

to jest batch tutaj masz link do wyjaśnienia http://zs.zduny.pl/kolko/2016/strona_ma.htm 
jest to ... pętla for https://ss64.com/nt/for_l.html      która jest 

 FOR /L %%parameter IN (start,step,end) DO command 

jak widać jest to pętla for  i parametrze "i"  na zbiorze elementów ( od 0, zwieksz krok o 1, do 100 )
w nawiasie, po tym nastepuje wykoanie zapisu do pliku 
text.cmd

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 320 wizyt
pytanie zadane 30 sierpnia 2017 w Java przez Nadann Początkujący (290 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 163 wizyt
+2 głosów
2 odpowiedzi 132 wizyt

92,551 zapytań

141,397 odpowiedzi

319,528 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...