• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki widzieliście największy plik .exe

+1 głos
326 wizyt
pytanie zadane 8 lipca 2020 w Offtop przez Amatorcpp Obywatel (1,590 p.)
Hej, tak z ciekawości sie zapytam, jaki największy plik .exe widzieliście, sam exe! bez  plików .dll i całej reszty

Jeśli pamiętacie jaki to plik to również napiszcie

Ja widziałem wirusa, 830 mb!

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 8 lipca 2020 przez niezalogowany
Co za problem stworzyć taki plik? Wystarczy, że zrobisz samorozpakowujące się archiwum w 7-zip, albo innym programie i wsadzisz tam dane o dużych rozmiarach. Masz wtedy pojedynczego exe'ka, który może ważyć nawet ze 120 GB. Samych programów to takich raczej nie ma. Po pierwsze prawdopodobnie zbyt dużo pamięci by zabierały, a po drugie programu dzieli się na moduły.
1
komentarz 8 lipca 2020 przez Amatorcpp Obywatel (1,590 p.)
No tak, ale mi chodzi o taki plik, który ma sens i działa!

i nie ma w sobie junk cod'u
komentarz 8 lipca 2020 przez niezalogowany
Czy archiwum nie działa? Nie ma sensu? Możesz równie dobrze spakować tam pliki jakieś gry.
1
komentarz 8 lipca 2020 przez Amatorcpp Obywatel (1,590 p.)
Mówię o normalnym programie! np cały napisany w c++

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 2,582 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 2,061 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2020 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,540 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 558 wizyt

93,742 zapytań

142,678 odpowiedzi

323,297 komentarzy

63,328 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...