• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy istnieje rozszerzenie w Visual Studio Code które tłumaczy tekst z angielskiego na polski ?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
1,105 wizyt
pytanie zadane 1 lipca 2020 w HTML i CSS przez Tilfet Użytkownik (800 p.)
Czy istnieje rozszerzenie w Visual Studio Code które tłumaczy tekst z angielskiego na polski ?  Nie chce mi się ręcznie tłumaczyć tekst no ale jak nie ma takiego rozszerzenia to będę musiał.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 1 lipca 2020 przez _Pita_ Stary wyjadacz (11,410 p.)

Jeżeli chodzi Ci o tłumaczenie tekstu w kodzie to istnieje rozszerzenie "Vscode Google Translate". Samego programu VS Code z tego co wiem nie da się w ten sposób przetłumaczyć

P.S

Do tego typu pytań polecam raczej kategorię Systemy operacyjne, programy

komentarz 1 lipca 2020 przez Tilfet Użytkownik (800 p.)
tylko ty mówisz o tłumaczeniu kodu ja o tekście, zupełnie nie mialem na myśli kodu , tylko zwykły tekst  np  <p> I did my homework  </p>   i muszę to skopiować i tłumaczyć ręcznie a tego jest masa dlatego zastanawialem sie czy jest jakies rozszerzenie do tego.
1
komentarz 1 lipca 2020 przez _Pita_ Stary wyjadacz (11,410 p.)

@_Pita_, Rozszerzenie, które Ci podałem pozwala na zniesmaczanie tego I did my work i przetłumaczenie od razu na Zrobiłem swoją pracę. Możesz po przekopiowaniu kodu zaznaczyć trzymając ctrl dowolny angielski tekst (np. I did my work) i jedną prostą komendą przetłumaczyć całe zaznaczenie na polski ;)

komentarz 2 lipca 2020 przez Tilfet Użytkownik (800 p.)

zainstalowalem to https://marketplace.visualstudio.com/items?itemName=benshabatnoam.google-translate-ext    ale mam problem z przetłumaczeniem , ustawiłem w  preferences > settings > extensions> translate google ,  angielski [ en ] i polski [ pl ]   https://imgur.com/wGr442Y , zaznaczyłem kawałek tekstu po angielsku użyłem   CTRL SHIFT T  zapisało się, https://imgur.com/kpwNULN ,  co po tym ? jak to przetłumaczyć ? próbowałem ctrl v ale to tylko kopiuje tekst nie tłumaczy. Jakiej dalej komendy użyć ?

komentarz 2 lipca 2020 przez _Pita_ Stary wyjadacz (11,410 p.)

Myślę, że powinno pomóc

translate to pl

Ewentualnie możesz zmienić "pl" na "Polish"

komentarz 2 lipca 2020 przez Tilfet Użytkownik (800 p.)
nie dziala

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 9,793 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 361 wizyt
pytanie zadane 31 sierpnia 2017 w Offtop przez m4v3n Nowicjusz (220 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 582 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,543 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...