• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Potrzebujemy właśnie Ciebie!

Object Storage Arubacloud
+13 głosów
1,315 wizyt
pytanie zadane 12 sierpnia 2015 w Nasze projekty przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
edycja 16 sierpnia 2015 przez Hubert Murawski

Witajcie, dopiero otworzyliśmy blog, teraz potrzebujemy was jeszcze bardziej! Od ponad 3 miesięcy pracujemy nad portalem, który może mieć sporą szansę zaistnieć w sieci - ze względu na to, że drugiego takiego nie znadziecie jeszcze w sieci.

Kogo szukamy?

  • Poszukujemy testerów, którzy otrzymają dostęp do portalu w fazie beta.

Czego oczekujemy od was? 

  • Maksymalnego wycisku dla strony oraz zgłoszenia nam jakichkolwiek błędów.

Czym jest nasz portal? 

  • Wszystkie informacje otrzymają chętni w sobotę/niedziele - po otwarciu portalu dla testerów.

Poszukujemy około 15 osób, oczywiście większa ilość osób sprawi nam tylko większą radość :) Kontaktować można się ze mną poprzez pw wysyłając swój adres e-mail, w dzień otwarcia będą wysyłane maile z linkiem do konfiguracji profilu oraz z dostępem do naszego forum internetowego/grupy na facebooku (zależy od czasu).

Zapraszamy wszystkich! Sprawmy, by siła tego forum pozwoliła nam rozwinąć jeszcze bardziej skrzydła!

Pozdrawiam :)

@Edit

Pojawiły się komentarze o wynagrodzeniu, na tą chwilę jedyne co możemy zaoferować to podziękowania osobom testującym nasz portal, oraz podziękowania na końcu wideo prezentującego nasz portal na polakpotrafi.pl, które pojawi się na początku września.

@Edit

Aktualnie zebraliśmy: 30 osób!

15 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 13 sierpnia 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

Uhuhu... PolakPotrafi.pl - szykuje się coś większego surprise

komentarz 13 sierpnia 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Mamy wiarę w to, że ludzie zechcą nas wspierać. Jeżeli uda nam się wzbudzić zainteresowanie, uzyskamy funduszę na reklamę. Jak na tą chwilę jesteśmy jedynie na minusie, a zaraz trzeba opłacić tłumaczenie na język angielski. Po 17 wybieram się na rozmowę z osobą zainteresowaną inwestycją w nas, co z tego wyjdzie nie mam pojęcia. Trzymaj kciuki! :)
komentarz 13 sierpnia 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
Widzę, że nie próżnujecie w tak młodym wieku. Sponsorzy, reklamy... pełna profeska i zaangażowanie. Oczywiście trzymam kciuki i to bardzo mocno!
komentarz 13 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Czujemy że teraz jest nasza szansa, a jak już wcześniej wspominałem nic nie robieniem do niczego nie dojdziemy. Dlatego skoro w miarę dobrze nam idzie, no to nie próżnujemy tylko jedziemy do przodu! :)

Dzięki ;)
komentarz 13 sierpnia 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Gdyby nie to forum nie poznalibyśmy się z Arkiem, a sami nadal byśmy robili jakieś tam strony. Razem się uzupełniamy co daje nam nieograniczone pole działania i chęci :) Nikt nie mówi "tam idźcie, tam jest sukces!", ale nie jesteśmy z tych, którzy potrafią siedzieć i nic nie robić.
+1 głos
odpowiedź 13 sierpnia 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
Czyli szukacie ludzi, którzy za darmo będą robili?

Mam wrażenie że jesteście niepoważi, prosiłeś żebym napisał do cb na Fb, nawet nie otworzyłeś wiadomości, jak tak miała by wyglądać współpraca z wami to nikomu jej raczej nie polecę.
komentarz 13 sierpnia 2015 przez No Lime Gaduła (4,540 p.)
Po pierwsze nie wspominali o korzyściach finansowych. Po drugie to możliwe, że Twoja wiadomośc kierowana jest do folderu Inne na FB ze względu na ustawienia prywatności. Nie ma co od razu negatywnie do tego podchodzić a na pewno lepiej po prostu o tym napisać tutaj na forum.
komentarz 13 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
To nie ma być ciężka praca a przyjemność - pokorzystanie sobie z nowo rozwiającego się serwisu. Liczymy oczywiście na zgłoszenie ewentualnych błędów, uwag czy sugestii ale nie oczekujemy żadnych sprawozdań ani nic z tych rzeczy. Więc właściwie jest pełna dowolność jak kto będzie testował ;)

Wynagrodzenia niestety zaoferować w stanie nie jesteśmy no bo portal nic na razie nie zarabia i jeszcze długa droga jeśli w ogóle miałby zarabiać. Jedyne co możemy zaproponować to wyróżnienie poprzez wpisanie na jakąś listę osób, które testowały nasz portal czy też jakieś wyróżnienie na ich profilach w naszym serwisie gdy już będzie publicznie działał. No i oczywiście oferujemy też naszą wdzięczność i podziękowania.

Jesteśmy nie poważni? Zobacz ile już zrobiliśmy i wszystko dochodziło do skutku - od naszego portfolio MWCoders.com przez blog PasjaOnline.pl i teraz ten serwis też mamy zamiar doprowadzić do startu. Wychodzimy z założenia, że siedząc i nic nie robiąc do niczego się nie dojdzie. Dlatego odkąd tylko się poznaliśmy robimy ile wlezie bo czujemy jak dobrze się uzupełniamy - Hubert front ja back-end. Szkoda trochę, ze oceniasz nas tylko po nieodczytanej wiadomości na FB, która właśnie zapewne trafiła do osobnego folderu ze względu na to, że nie masz pewnie Huberta w znajomych. Na pewno zaraz wszystko się wyjaśni ;)
komentarz 13 sierpnia 2015 przez Comandeer Guru (600,710 p.)
Na pewno tam trafiła. Sam niektórym ludziom nie odpisałem dość długo, bo nawet nie miałem pojęcia, że ktoś coś napisał...
komentarz 13 sierpnia 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Cześć Patryk, jak kolega wyżej wspomniał wiadomość faktycznie trafiła do folderu "inne", odpisałem Ci już na facebooku.
komentarz 13 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
@Comandeer ja też byłem kiedyś tam jednym z tych ludzi ;)
+1 głos
odpowiedź 13 sierpnia 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Ze względu na pytania w prywatnej wiadomości, nadal was poszukujemy!
+1 głos
odpowiedź 13 sierpnia 2015 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
Testy jednostkowe/intefracyjne były pisane, ewentualnie można jeszcze robić testy selenium, ale to już może być przesada :D

Ogólnie to testowanie stron przez wielu "testerów" wygląda tak, że jeden zgłasza błąd, a u drugiego działa i potem niewiadomo w czym problem. Ogólnie jeżeli nie ma pisanych testów to polecam za jakiś czas zająć się tym zagadnieniem, bo pomagają w pisaniu aplikacji dość mocno, bo pisząc testy wiemy na ich podstawie jak ma działać strona/aplikacja, następnie możemy w przyszłości w dość łatwy sposób robić refactor kodu, co przy dużych projektach ma niemałe znaczenie, no i wiadomo liczba potrzebnych osób do samego klikania po apce dość mocno się zmniejsza, bo aplikacja jest w miarę pozbawiona błędów od strony kodu, ewentualnie potem jakieś poprawki estetyki i tyle. Ot takie moje parę groszy może niepotrzebne, oby niepotrzebne! Powodzenia z projektem! :D
komentarz 13 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

Dzięki za wskazówki, na pewno się przydadzą. Nie, pisanych testów jeszcze nie robiliśmy.

Ogólnie to testowanie stron przez wielu "testerów" wygląda tak, że jeden zgłasza błąd, a u drugiego działa i potem niewiadomo w czym problem.

Jeśli występuje jakiś błąd chociaż u jednej osoby no to musi być jakiś problem, który trzeba naprawić ;) Mamy jednak nadzieję, że błędów będzie bardzo mało (a najlepiej aby wcale ich nie było).

Dziękujemy raz jeszcze :)

komentarz 13 sierpnia 2015 przez Comandeer Guru (600,710 p.)
Nie zgodzę się! Testerzy się przydają - i to bardzo. Ale do testów UX, nie do testów samej funkcjonalności per se. Do tego Selenium oraz wcześniejsze unit testy są doskonałe ;)
komentarz 13 sierpnia 2015 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
Chodziło mi głównie o testy samej aplikacji bez UX, bo to już głównie ludzie oceniają czy coś jest intuicyjnie, czy coś działa tak jak logika podpowiada itd. ale jeżeli chodzi o sam kod to testy właśnie pomagają i eleminują większość błędów, które człowiek i tak albo wychwyci albo nie, a do testów gdy chcemy ocenić czy coś działa dobrze, wygląda dobrze i intuicyjnie to faktycznie ludzie są niezbędni ;)
+1 głos
odpowiedź 15 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Informacyjnie dla wszystkich którzy się zgłosili: maile będą wysyłane dzisiaj późnym wieczorem lub jutro - postaramy się najszybciej jak to będzie możliwe ;)
0 głosów
odpowiedź 12 sierpnia 2015 przez niezalogowany

@Commander w redakcji, szykuje się coś lepszego niż zwykle devil

komentarz 12 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Nie trafiłeś - Comandeer nic szczegółowego o tym nie wie - robimy to obecnie tylko ja i Hubert ;)

Ale mamy nadzieję, że będzie coś lepszego niż zwykle :D
komentarz 12 sierpnia 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Comandeer aktualnie nie jest w załodze naszego portalu, chociaż nie ukrywam, że jest pomocny :) Comandeer jest w redakcji bloga.
komentarz 12 sierpnia 2015 przez Comandeer Guru (600,710 p.)
Comandeer pracuje nad własnymi chorymi projektami, które chyba jeszcze długo nie ujrzą światła dziennego ;)
0 głosów
odpowiedź 13 sierpnia 2015 przez No Lime Gaduła (4,540 p.)
Proszę powiedzcie czego oczekujecie od tych 15 osób, ponieważ ja mam trochę czasu wolnego i chętnie pomogę w pisaniu owej strony. Chcę to zrobić głównie w kierunku mojego rozwoju osobistego oraz aby wspierać projekt który uważam za ambitny. Natomiast nie jestem pewien czy wniose coś do rozbudowania portalu.
komentarz 13 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Nie oczekujemy niczego specjalnego - ilość zaangażowania będzie zależała tylko i wyłącznie od Ciebie. Do niczego nie będziemy zmuszali, żadnych formalności, dokumentacji ani nic z tych rzeczy. Po prostu chcielibyśmy aby kilka osób intensywnie potestowało nasz nowy serwis, wypowiedziało swoje zdanie o różnych rzeczach, co jak się podoba, co można by zmienić itd. Jeśli będziesz się bardziej angażował i dawał więcej znać no to będzie nam bardzo miło. Wnieść możesz każdym pomysłem, który przyjdzie Ci do głowy podczas korzystania z serwisu, bo może akurat on będzie ciekawy - także o to się nie martw ;)

Jeśli znasz trochę HTMLa, CSS lub JS to będziesz mógł też pozerkać w źródło strony - powyłapywać jakieś błędy, kiepski kod itd. Oczywiście też tego nie wymagamy, jeśli będziesz miał taką ochotę to możesz ale jeśli to nie Twoje dziedziny to też nie ma problemu, możesz testować tylko działanie serwisu. Jak mówiłem no każda sugestia się nam przyda i za każdy głos lub chęć wsparcia będziemy bardzo wdzięczni :)
0 głosów
odpowiedź 13 sierpnia 2015 przez arek01996 Stary wyjadacz (12,100 p.)
Jeśli blog stoi na PHP i mysql/mysqli to  z chęcią przetestuje zabezpieczenia.

Odezwij się na pw podam email/skype
komentarz 13 sierpnia 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Panowie blog już istnieje, szukamy testetów do portalu! :)
komentarz 13 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

W tym pytaniu szukamy osób do testowania naszego nowego portalu, ale on też stoi na PHP i MySQL także jak najbardziej zapraszamy i będziemy wdzięczni za potestowanie zabezpieczeń.

Blog już działa tutaj: PasjaOnline.pl, teraz skupiamy się na naszym nowym portalu i to do niego zbieramy testerów ;)

komentarz 13 sierpnia 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

No wiesz... przed chwilą był start bloga, teraz jakiś inny projekt - człowiek może się już w tym pogubić laugh

komentarz 13 sierpnia 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Patryk, lubimy to robić dlatego nie przestajemy na jednym projekcie :) Blog jest naszą odskocznią od portalu, który tworzyliśmy już ponad 3 miesiące temu.
0 głosów
odpowiedź 13 sierpnia 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
Z ciekawości chciałbym zobaczyć co to takiego. Nie wiem czy będę mógł coś więcej zrobić niż samo klikanie i zdanie releacji, ale można spróbować.
komentarz 13 sierpnia 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

A myślisz, że ja będę robić coś więcej? (też się zgłosiłem) wink

komentarz 13 sierpnia 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Cześć, proszę Cię o wysłanie adresu e-mail w prywatnej wiadomości. W sobotę/niedzielę zostaną wysłane linki do aktywacji profilu ;)
komentarz 13 sierpnia 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)

Wiesz nie chciałbym później wyjść na osobę, która zgłasza się a później nic nie robi no ale zobaczymy. Już sama informacja o tym, że podobnego portalu nie ma jest zachęcająca choć może się okazać, że coś bliźniaczo podobnego gdzieś już krąży w sieci. wink

komentarz 13 sierpnia 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

To już działka Huberta i Arka. Jeśli ma to iść na PolakPotrafi.pl, to chyba o plagiacie mowy nie będzie wink

komentarz 13 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Nie wyjdziesz na osobę, która zgłasza się i nic nie robi bo jak już pisałem wyżej w komentarzach nie mamy żadnych specjalnych wymagań - gdyby takie były na pewno zostałyby przez nas podane w pierwszej kolejności aby nie zawracać głowy osobom nie zainteresowanym.

Jak już wyżej też wspominałem ilość zaangażowania jest dowolna. Liczymy po prostu na to że kilka osób wprost mówiąc ostro przetrzepie nasz portal - sprawdzi czy wszystko działa, ewentualnie powie co myśli, napisze jakiś swoje sugestie no i tyle. Jak komuś będzie chciało się pofatygować to przecież będzie też mógł zerknąć w źródło strony - sprawdzić czy kod jest w porządku ale to też tylko jeśli ktoś będzie miał ochotę.

Podsumowując do niczego nie zmuszamy, a czym więcej osób powie nam coś o serwisie to tym bardziej będziemy wdzięczni i zadowoleni ;)
0 głosów
odpowiedź 13 sierpnia 2015 przez molaki Obywatel (1,700 p.)
Pisze sie na to!
komentarz 13 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Zapraszamy, wysłałeś już adres e-mail do Huberta na PW? Jeśli tak to okej, w weekend będziemy dawali dostęp do serwisu. Jeśli jeszcze nie to wyślij czy do Huberta czy do mnie, bez znaczenia ;)
komentarz 13 sierpnia 2015 przez molaki Obywatel (1,700 p.)
Pooooszedl C:

Tylko czekac ;p
komentarz 13 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Dzięki! Tak, teraz pozostaje Ci już tylko czekanie ;)
0 głosów
odpowiedź 13 sierpnia 2015 przez fckueve Dyskutant (9,470 p.)
edycja 13 sierpnia 2015 przez fckueve
Jakiego rodzaju to będzie?? coś jak FB / twitter / tumblr?
komentarz 13 sierpnia 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Coś innego, coś co to "złączy" ;)
0 głosów
odpowiedź 13 sierpnia 2015 przez migacz100 Mądrala (5,410 p.)
Chętnie potestuje.
komentarz 13 sierpnia 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Poproszę o wiadomość z adresem e-mail :)
0 głosów
odpowiedź 13 sierpnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Oczekiwania macie ale w zamian uscisk reki prezesa? hahahaha  I to jeszcze wirtualny
komentarz 13 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

Chyba trochę źle coś gdzieś przeczytałeś czy zrozumiałeś albo coś bo NIE mamy oczekiwań. Pisałem już wielokrotnie i wyjaśniałem, że oczekiwań brak ale cóż napiszę znów... Do niczego nie będziemy nikogo zmuszali, nie będzie żadnych sprawozdań, opisów czy nie wiem czego jeszcze. Po prostu chcemy żeby kilka osób sobie weszło do naszego serwisu, chwilę pobyło i zobaczyło co i jak. Ewentualnie powiedziało "to można by zrobić tak", "tu takie coś byłoby lepsze" itd. Na zgłoszenie ewentualnych błędów też liczymy ale jeszcze raz napiszę że niczego konkretnego od nikogo nie oczekujemy. Oczywiście im dłużej i więcej ktoś będzie testował tym bardziej będziemy wdzięczni, jak ktoś da nam jakąś bardziej szczegółową opinię to też bardzo podziękujemy. Jeśli ktoś będzie miał ochotę i zajrzy w źródło strony i powie co jest nie tak - również podziękujemy. Co jeszcze mam napisać już nie wiem, po prostu nie mamy żadnych oczekiwań, nie wiem skąd wyciągnałeś taki wniosek? Liczymy tylko że ktoś sobie wejdzie poogląda przez krótszy lub dłuższy czas nasz serwis i powie czy mu się podoba, co by zmienił i tyle - bardziej w ramach rozrywki chyba można potraktować pooglądanie strony niż jakiegoś obowiązku.

Oprócz podziękowań jak mówiłem gdy serwis wystartuje możemy zaoferować jakieś specjalne oznaczenia przy profilach testerów czy też być może jakąś ogólnodostępną listę osób zasłużonych.

Mam nadzieję, że w miarę wyjaśniłem, pozdrawiam ;)

komentarz 13 sierpnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)

"Czego oczekujemy od was?"

"Chyba trochę źle coś gdzieś przeczytałeś czy zrozumiałeś albo coś bo NIE mamy oczekiwań."

 

Dalej nie czytam ;)

komentarz 13 sierpnia 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

Haha, SYNTAX ERROR laugh

komentarz 13 sierpnia 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Otrzymujesz ode mnie wirtualny uścisk ręki prezesa! Ludzie, szykuje się tak ciężka praca, że nawet pomoc w jakiejkolwiek sprawie na tym forum jest błahostką!

Pozdrawiam :)
komentarz 13 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

No proszę Cię, i gdzie masz te oczekiwania? Bo pod tym nagłówkiem który zacytowałeś widzę tylko

Maksymalnego wycisku dla strony oraz zgłoszenia nam jakichkolwiek błędów.

No i co z tego wynika? Bo w naszej ocenie nic konkretnego. "Maksymalnego wycisku" - dla jednego maksymalny to może być 15 minut na tydzień a dla drugiego maksymalny to może być 6 godzin dziennie. Nie napisaliśmy że oczekujemy że ktoś będzie przez x godzin dziennie testował serwis bo tego nie oczekujemy.

Dalej nie czytam ;)

Odnoszę wrażenie, że nie przeczytałeś niczego ze zrozumieniem a tylko znalazłeś jedno słówko do którego można by się przyczepić. Może się mylę ale takie odczucie niestety mam ;)

komentarz 13 sierpnia 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

Arek, zbytnio się spinasz wink Przecież widać, że było to na żarty. Dlatego się przyczepił o to jedno słowo, bo podkreśliłeś, że tego NIE robicie - nie sądzę, aby miał na celu obrażenie cię.

komentarz 13 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Ależ nie spinam się, po prostu takie "żarty" są tutaj raczej zbędne i mnie osobiście nie bawią. Nie poczułem się absolutnie urażony bo tu nie było czym. A o jedno słowo się przyczepił nie wiem po co, bo czytając inne nasze wypowiedzi można jasno dowiedzieć się o tych naszych wielkich "oczekiwaniach" ;)

Także mnie to ani nie rozbawiło ani nie wkurzyło, po prostu ot taki sobie nic do tematu nie wnoszący komentarz ;)
komentarz 13 sierpnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Wystarczy że rozbawia jeszcze kogoś poza mna ;)
0 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2015 przez kamil01 Początkujący (340 p.)
Chętnie dołączę.
komentarz 15 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Zapraszamy, wysłałeś już swój adres e-mail na PW do Huberta? Jeśli jeszcze nie to wyślij, może być też do mnie - obojętnie ;)

Jak wspomniałem dostęp do serwisu będziemy dawali dzisiaj wieczorem lub jutro.
komentarz 15 sierpnia 2015 przez kamil01 Początkujący (340 p.)
Wysłałem maila na pw :)
komentarz 15 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Dostałem, dzięki :)

Jak tylko wszystko będzie gotowe do testów będziemy się kontaktować e-mailowo ;)
0 głosów
odpowiedź 16 sierpnia 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Maile zostały rozesłane.
komentarz 16 sierpnia 2015 przez KamilKulig Gaduła (3,670 p.)
WoW !  Plus za idee macie już ode mnie :D

Podobne pytania

+8 głosów
6 odpowiedzi 532 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2021 w Nasze projekty przez Mundek Początkujący (330 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 981 wizyt
pytanie zadane 9 lipca 2017 w Nasze projekty przez marcin99b Szeryf (81,660 p.)
+2 głosów
4 odpowiedzi 1,724 wizyt

92,537 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...