• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Asrock h110m-dgs - Sterownik widows7

Object Storage Arubacloud
0 głosów
113 wizyt
pytanie zadane 27 czerwca 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Lisek12 Nowicjusz (120 p.)
edycja 27 czerwca 2020 przez Lisek12

Witam bardzo serdecznie, mój kolega posiada płyte główną: ASROCK h110M-DGS mimo ze na początku miałem problem zainstalować WIn7 to mi sie udało. Jednak problem jest taki ze nie moge zainstalować sterowników od Płyty Głównej. Potrzebuje to zrobić żeby zainstalować sterowniki do karty sieciowej Usb TP-Link TL-WN722N. Jednak problem jest taki ze jej nie widzi kiedy wchodzę w Mój Komp > Właściwości > Menadżer Urządzeń > Inne urządzenia

To wykrywa i pisze USB 2.0 wlan ale pokazuje ze nie ma jak by sterowników ja u siebie posiadam płyte Gigabajta i mam stery na płycie i wszystko cyka. Jednak można sterowniki zainstalować w ASROCK h110M-DGS ale żeby to zrobić murze miec podłączonego neta przez kabel i zrobić to z pozycji biosu za pomocą Easy Driver Installer, . Modem jest piętro niżej u innej osoby znosić kompa i monitor nie wchodzi w gre chodź i tak będę musiał to zrobić. Czy da sie jakoś te sterowniki zainstalować z poziomu Windowsa? znalazłem to ale nie wiem czy będzie działać: https://drivers.softpedia.com/get/MOTHERBOARD/ASRock/ASRock-H110M-DGS-Intel-Chipset-Driver-10-1-1-38.shtml

Myszka i pendrajw cykaja normalnie.

 

komentarz 27 czerwca 2020 przez Lisek12 Nowicjusz (120 p.)
Zapomniałem dodać ze USB czyta i myszka na USB tez i w Menadzer urządzeń widnieje: USB 2.0 wlan jak podłącze
komentarz 27 czerwca 2020 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)

(...) i zrobić to z pozycji biosu za pomocą Easy Driver Installer,

Drivery z poziomu BIOS-u? Coś pokręciłeś.

Pobierz sterowniki do swojej karty sieciowej i je zainstaluj.

 

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 19,789 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 283 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 148 wizyt
pytanie zadane 14 października 2019 w Sieci komputerowe, internet przez toja123321 Nowicjusz (220 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,555 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...