• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Projekt w Java

Object Storage Arubacloud
0 głosów
220 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2020 w Java przez Dominika Szypulska Nowicjusz (120 p.)
zamknięte 1 lipca 2020 przez Dominika Szypulska
Witam,

mam problem z tym zadaniem, proszę o pomoc i wytłumaczenie od czego mam zacząć :)

Niedużo wyniosłam z zajęć, więc proszę o wyrozumiałość.
komentarz zamknięcia: Sama znalazłam rozwiązanie
2
komentarz 24 czerwca 2020 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
ta podpowiedz techniczna mnie rozbawiła
1
komentarz 24 czerwca 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
To już gdzieś latało, znaczy ten sam post, albo na facebooku, albo tutaj. Jest tylko jedna różnica, tamto było od mężczyzny, więc, albo zbieg okoliczności, albo autor myśli, że jako kobieta zdobędzie łatwiej to, co potrzebuje...
komentarz 25 czerwca 2020 przez Dominika Szypulska Nowicjusz (120 p.)

@VBService Nie liczyłam się z faktem, że dodając post na te forum będę wyszukiwana na fb ... to trochę cringe wink 
ps. fb nie jest spisem ludności całego świata i nie ma nakazu wpisywania wszystkich swoich danych 

komentarz 26 czerwca 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,590 p.)

@Dominika Szypulska, na zlecenie wykonam projekt  pw

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 25 czerwca 2020 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Sugeruję wrócić na forum, gdy napotkasz konkretny problem. Jest to projekt na weekend, pełny weekend, więc mało prawdopodobnym jest, abyś uzyskała odpowiedź co krok po kroku należy zrobić.
komentarz 25 czerwca 2020 przez Dominika Szypulska Nowicjusz (120 p.)

@HaKIM zawsze warto próbować. Może znajdzie się jakaś dobra osoba smiley

1
komentarz 26 czerwca 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,590 p.)
Tylko, że to też pokazuje twój brak szacunku do cudzego czasu. Rozumiem pytanie o jakiś problem " rzędu, chwili- godzinki, czy nakierowania na samo-rozwiązanie przez Ciebie", ale tutaj kierujesz z odrobieniem czegoś całkowicie za Ciebie :).

Takie rzeczy robić można, na zamówienie, np. Więc dlatego też o tym wspomniałem
komentarz 26 czerwca 2020 przez Dominika Szypulska Nowicjusz (120 p.)
Trochę się nie zrozumieliśmy. Pisząc „proszę o pomoc” miałam na myśli tylko pomoc. Nie proszę o zrobienie tego. Też chcę wynieść coś z tego i zrozumieć cokolwiek. Oczywiście, ze kod mam już zaczęty, ale tkwię w miejscu i nie ruszę dalej, bo po prostu nie wiem jak to dalej zrobić.
1
komentarz 26 czerwca 2020 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

Oczywiście, ze kod mam już zaczęty, ale tkwię w miejscu i nie ruszę dalej, bo po prostu nie wiem jak to dalej zrobić.

Sugeruje stworzyc nowy temat na forum z dokladnym opisem miejsca w ktorym sie znajdujesz i dokladniej opisana blokada z ktora sie borykasz. :)

Podobne pytania

–2 głosów
0 odpowiedzi 219 wizyt
pytanie zadane 16 czerwca 2020 w Java przez New_programmer Początkujący (340 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,973 wizyt
pytanie zadane 4 lutego 2019 w Java przez varespol Użytkownik (710 p.)
–2 głosów
2 odpowiedzi 1,023 wizyt
pytanie zadane 31 stycznia 2018 w Java przez piotr432 Użytkownik (620 p.)

92,547 zapytań

141,390 odpowiedzi

319,509 komentarzy

61,932 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...