• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

html css etykiety

Object Storage Arubacloud
0 głosów
128 wizyt
pytanie zadane 21 czerwca 2020 w Sieci komputerowe, internet przez cba Użytkownik (620 p.)
mam problem a mianowicie po klikniecu na etykiete prowadząca do elementu na stronie chowając menu strona zjeżdża na sam dół nie mam pojęcia czemu tak się dzieje prosze o pomoc.

 

myśle ze automatyczne chowanie sie menu po kliknięciu na któryś z elementów mogłoby rozwiązać problem tylko nie wiem jak to zrobić
komentarz 21 czerwca 2020 przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)
Daj może kod, ciężko tak zbadać problem po samym opisie.
komentarz 21 czerwca 2020 przez cba Użytkownik (620 p.)

https://4programmers.net/Pastebin/15804  

to index (nie moge tu umeiscic bo jest za dlugi)

 

komentarz 21 czerwca 2020 przez cba Użytkownik (620 p.)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 czerwca 2020 przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)
O który element konkretnie Ci chodziło? Odpaliłem Twoją stronę na localhoście i nic mi nie scrolluje na dół
komentarz 21 czerwca 2020 przez cba Użytkownik (620 p.)
po przeniesieniu się na któraś z etykiet i zamknięciu menu przy pomniejszonym oknie przeglądarki bądz na telefonie

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 81 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 464 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 121 wizyt
pytanie zadane 28 września 2020 w C i C++ przez Pelo Użytkownik (520 p.)

92,554 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,535 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...