• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jakie studia informatyczne w Krakowie?

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
926 wizyt
pytanie zadane 6 czerwca 2020 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez CracowProm Nowicjusz (140 p.)
Cześć, rozważam dwie uczelnie w Krakowie na kierunku informatycznym - WSEI i WSZIB. Którą bardziej byście polecili i dlaczego?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 9 czerwca 2020 przez Wiciorny Ekspert (270,150 p.)
Uniwersytet. :) AGH, jak nie to polecam ponownie napisać maturkę
komentarz 15 czerwca 2020 przez CracowProm Nowicjusz (140 p.)
Polecam to ja przeczytać jeszcze raz pytanie :) Wiem czego chce, AGH mnie nie satysfakcjonuje.
komentarz 15 czerwca 2020 przez Wiciorny Ekspert (270,150 p.)
no jak się nie dostało to pewnie tak... :) z wyżej wymienionych żadna
komentarz 15 czerwca 2020 przez CracowProm Nowicjusz (140 p.)
Nie wiem czy bym się dostał czy nie. Nie skończyłem jeszcze pisać matur, ale dzisiejsza matematyka jakoś 80%+ wiec raczej nie byłoby problem aby dostać się na zaoczne :) Pracuje już w zawodzie, wiedzę teoretyczna z informatyki mam. Matematyka ze studiów nie jest mi potrzebna do niczego. Chcę papier + jakaś wiedzę ogólną (nie z informatyki). Ale skoro jesteś taki przekonany nad wyższością tej uczelni to z chęcią wysłucham Twojego zdania. Czemu wiec uważasz, że albo AGH albo nic?
komentarz 15 czerwca 2020 przez Wiciorny Ekspert (270,150 p.)
to  rób kursy, a nie decyduj się na takie szkoły bo to nie ma sensu :) jakby było tak jak piszesz. To byś sam dobrze wiedział :). Bo jeśli mowa o inwestowaniu swojego czasu- to albo inwestujesz go w faktycznie WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, albo generalnie nie warto ... bo taki papierek z takiej uczelni jest wart tyle co nic, jedynie twoj stracony czas.
Bo żeby ukończyć takie szkoły wystarczy płacić :D tak naprawdę i miło się uśmiechnąć
komentarz 16 czerwca 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

Skąd takie zdanie na temat AGH? Studiuję w stolicy na politechnice i raczej nikt nie pała takim entuzjazmem do owej uczelni. 

Bo żeby ukończyć takie szkoły wystarczy płacić :D tak naprawdę i miło się uśmiechnąć

Z tym się kompletnie nie zgadzam. Myślę, że opierasz się pojedynczych przypadkach. Słyszałem więcej dobrych opinii o PJWSTK w Warszawie niż o AGH. 

komentarz 18 czerwca 2020 przez CracowProm Nowicjusz (140 p.)

@Wiciorny, ciekawe spostrzeżenia. Wiem czego chce, wiem jak to osiagnac, ale uważam, że papier mimo wszystko dalej się może przydać. Niestety nie jestem tak inteligentny jak Ty i nie znam każdej uczelni w naszym kraju, dlatego pytam, która z tych dwóch byłaby lepsza. Jestem przekonany, że AGH również idzie skończyć nie robiąc nic, tak samo jak można skończyć WSZIB lub WSEI robiąc bardzo wiele ;) Poza tym na WSZIBie są tylko wykładowcy z UEK, UJ i Twojego ukochanego AGH. 

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,560 wizyt
+1 głos
4 odpowiedzi 709 wizyt
pytanie zadane 24 kwietnia 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Biznes Nowicjusz (150 p.)

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...