• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomoc dla nowicjusza

0 głosów
429 wizyt
pytanie zadane 12 sierpnia 2015 w PHP przez Tomasz Górnicki Nowicjusz (160 p.)

Witam mam taki problem, prowadze sklep na shoper.pl. Chce aby przy produkcie widniala tez  jego waga. Niestety ten zabieg jest płatny. Dostalem komende  ktora moge wprowadzic gdzies " nie powiedza gdzie"  ktora  aktywuje to co chce . Czy ktos sie moze orientuje gdzie mogbym to zrobic  to jest ten kod . 

{$products->defaultStock->stock->weight}

Screen przedstawia  panel gdzie ten kod ma byc wprowadzony. Z góry dziekuje za jakie kolwiek zainteresowanie moim blachym problemem Pozdrawiam

http://iv.pl/images/17649670615380324159.jpg

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 12 sierpnia 2015 przez gromula Stary wyjadacz (10,070 p.)
Wrzuć lepszego screena :)
komentarz 12 sierpnia 2015 przez Tomasz Górnicki Nowicjusz (160 p.)
Teraz  dopiero po  dodaniu grafiki zauwazylem ze kiepska jakosc.  Przepraszam
komentarz 12 sierpnia 2015 przez gromula Stary wyjadacz (10,070 p.)
Jedyne co mi przychodzi do głowy poszukałbym w product, ale tak zdalnie to ciężko coś wyskrobać gdyż nigdy nie korzystałem z shoper.pl.

Niestety więcej nie pomogę. powodzenia :)
komentarz 12 sierpnia 2015 przez Tomasz Górnicki Nowicjusz (160 p.)
Dzieki wielkie. Kazda pomoc sie przyda. Pozdrawiam
+1 głos
odpowiedź 12 sierpnia 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)

Zapoznaj się z dokumentacją developerów, bo to co dostałeś to po prostu jest zmienna która przechowuje wagę produktu
Ja celuje, że to czego szukasz jest w folderze product w jednym z widoków.

{$products->defaultStock->stock->weight} Traktuj to jak np 10.0 KG 0.4 KG (moim zdaniem)

komentarz 12 sierpnia 2015 przez Tomasz Górnicki Nowicjusz (160 p.)
Dzieki za zainteresowanie. Przeglądałem katalog product i  nic konkretnego nie znalazlem . Chodzi mi oto aby uzyskac  wage ktora wpisalem wczesniej przy wprowadzaniu produktu.  Z tego ci mi wysłali to, albo wprowadz gdzies tam kod lub za 50 zł zrobimy to my ;/
0 głosów
odpowiedź 12 sierpnia 2015 przez Tomasz Górnicki Nowicjusz (160 p.)
Ktos moze ma pomysł?

Podobne pytania

–1 głos
2 odpowiedzi 597 wizyt
pytanie zadane 19 sierpnia 2015 w Offtop przez gromula Stary wyjadacz (10,070 p.)
+3 głosów
1 odpowiedź 182 wizyt
pytanie zadane 8 lipca 2015 w Systemy operacyjne, programy przez kluch5 Nowicjusz (150 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 834 wizyt
pytanie zadane 20 października 2016 w PHP przez krzychu86 Nowicjusz (120 p.)

93,742 zapytań

142,678 odpowiedzi

323,297 komentarzy

63,328 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...