• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Pomoc w działaniu Cisco packet trace

Object Storage Arubacloud
0 głosów
198 wizyt
pytanie zadane 4 czerwca 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)
zamknięte 5 czerwca 2020 przez Marak123
Mam zadanie aby skonfigurować kontroler punktów dostępu w programie Cisco Packet Trace a dokładnie to WLC 2504 ale gdy zapisuje ustawienia na stonie internetowej to cały czas zapisuje i nie chce zapisać tak od 2h wie ktoś dlaczego? Proszę o szybką odpowiedź!!
komentarz zamknięcia: Otrzymałem odpowiedź
komentarz 5 czerwca 2020 przez NoOgar95 Dyskutant (9,310 p.)
Cześć,

Wyślij to w formie print screenów bo nie bardzo rozumiem co chcesz zrobić.

Pozdrawiam
komentarz 5 czerwca 2020 przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)

 Chcę skonfigurować ten kontroler na 1 ss ale gdy to robię przez web browser to przy zapisywaniu jak na 2 ss to nie chce mi się zapisać i tak zapisuje się i nie chce skończyć

komentarz 5 czerwca 2020 przez NoOgar95 Dyskutant (9,310 p.)
Jaką masz wersję CPT?
komentarz 5 czerwca 2020 przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)
7.3.0  64bit
1
komentarz 5 czerwca 2020 przez NoOgar95 Dyskutant (9,310 p.)
Widzę, że CPT w najnowszej wersji.

Wygląda, że to jakiś bug. To jakieś zadania na studia/szkołę? Ktoś inny to próbował zrobić?

Można też spróbować żadnych opcji nie zmieniać. Tj. odpalić, wejść przez www i sprawdzić czy można zapisać.
komentarz 5 czerwca 2020 przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)
To jest takie zadanko do szkoły na lekcji je robiliśmy i nikomu nie chciało się zapisać tak myślałem że to musi być błąd oprogramowania ale zawsze nie szkodzi się zapytać dobra dzięki spróbuje zrobić tak jak mówisz

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 148 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 278 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,430 wizyt

92,553 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,534 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...