• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Sztuczna Inteligencja (AI) - Pytania

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
636 wizyt
pytanie zadane 30 maja 2020 w Inne języki przez kondzix_ez Obywatel (1,910 p.)
edycja 30 maja 2020 przez kondzix_ez
Cześć
Mam pytanie czy możliwe jest zrobienie sztucznej inteligencji typu z książki "Felix, Net i Nika Gang Niewidzialnych ludzi". O tym mówię →  https://wiki.fnin.eu/index.php/Manfred
Tylko zamiast mówić, żeby można było się z nim porozumiewać przez pisanie.
1
komentarz 30 maja 2020 przez niezalogowany
Możesz używać normalnego formatowania? Ciężko się to czyta :/

1 odpowiedź

–1 głos
odpowiedź 30 maja 2020 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
oczywiscie. Ale pracowac nad taka sztuczna inteligencja najlepiej w dolinie krzemowej w USA albo z dark army w ROC. No i trzeba sie chowac i kryc bo wszyscy chca ukrasc sztuczna inteligencje co robi $ na gieldzie.
komentarz 30 maja 2020 przez kondzix_ez Obywatel (1,910 p.)
Co prawda każdy by chciał wykraść taką sztuczną inteligencję ale w jakim języku można by było to napisać? I czy do tego trzeba jakiś konkretny program?
Każdy by chciał zarabiać na tym AI ale ja chcę to zrobić do swoich celów w rozszerzeniu swojej wiedzy na temat programowania a stworzenie AI jest moim marzeniem którym chcę spełnić,i chciałbym porozmawiać z maszyną którą sam bym stworzył.
komentarz 30 maja 2020 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
Widze, ze ty na serio...

Wpisz w google projektowanie AI i jedziesz. A to czy bedziesz  z taka rozmawial czy pisal to akurat jest najnijeszy problem. Wystarczy dodac syntezator do pisanego tekstu i po sprawie.

 

Za to budowa AI to juz zadanie zdecydowanie trudniejsze. Wez sie za cos prostego na start np kolko i krzyrzyk. Potem mozesz rozbudowac to o zczytywanie z tekstow konkretnych danych itd. itp. Potem bedziesz skladal pomysly w calosc i rozwijal za pomoca ML. I tak krok po kroku - ale to dlugaaaaaa droga.

Osobiscie wziolbym sie za cos co moge ukonczyc w przeciagu max pol roku - bo inaczej jest ciezko.
komentarz 3 czerwca 2020 przez kondzix_ez Obywatel (1,910 p.)
Tak chcę zrobić to na serio

Szczerze nie mam pojęcia jak się za to zabrać i nie wiem czego szukać. Jak myślisz ile by kosztowało takie AI?
komentarz 3 czerwca 2020 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
AI - jezeli rzeczywiscie jest AI to raz, ze jest bezcenne, dwa ze jest bardzo grozne.

 

Ale spokojnie :) Minie jeszcze z kilkanascie lat zanim maszyny beda mialy chodz czesciowa inteligencje a co dopiero mowic o pelnej (bo kryje sie za tym kilka problemow jak swiadomosc, zasilanie, pamiec i kilka innych aspektow).

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 493 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 661 wizyt
pytanie zadane 28 marca 2021 w Python przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)
+2 głosów
0 odpowiedzi 679 wizyt
pytanie zadane 3 kwietnia 2020 w Python przez kondzix_ez Obywatel (1,910 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...