• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak stworzyć podobną/konkurencyjną stronę

Object Storage Arubacloud
0 głosów
154 wizyt
pytanie zadane 28 maja 2020 w Offtop przez slou Nowicjusz (120 p.)

Witam, chciałbym stworzyć podobną/konkurencyjną stronę. Na wordpressie dało by radę coś takiego zrobić, czy zacząć ją tworzyć na czymś innym?

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 28 maja 2020 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Dac da sie wszytsko, zawsze mozesz dopisac wlasne moduly, pytanie brzmi po co? Co odrozni Twoja strone od tej i co masz do zaoferowania klienta, czy ludzia ktorzy ja odiwedza i nie znajda tego u konkurencji? Pamietaj, ze na poczatku Twoja strona nie bedzie az tak popularna, wiec i tak moze byc dopiero na 3 stronie w google.

P.S.

ten trend na kopiowanie ma sens w niektorych produktach aka Xiaomi, aka amazon, czy tam ebay lub aliexpress. Ale kazde z nich oferuja np. wielksza ilosc tego i tego, dodatki dla klientow premium, nizsze koszta za produkt itd. Ale jesli chcesz zarobic, to znajdz deficyt na rynku
komentarz 28 maja 2020 przez slou Nowicjusz (120 p.)
Moja oferta będzie bogatsza z bonusami, dlatego chciałbym stworzyć konkurencyjną. Wiem, że najlepiej jest znaleźć niszę i ją pogłębiać lecz też lubię wyzwania. A inwestycją będzie mój czas i moje pieniądze.
komentarz 28 maja 2020 przez slou Nowicjusz (120 p.)

@DragonCoder,
PS. Dzięki za odpowiedź.W każdym bądź razie również bym poszedł w promocję takiej strony, ale gdzie to już tajemnica.

0 głosów
odpowiedź 28 maja 2020 przez eunstachy Stary wyjadacz (14,180 p.)
Jak już @DragonCoder wspomniał, oczywiście da się. I podzielam zdanie, że nie ma to sensu, ale przedstawię sprawę z innej strony. Przy większej ilości klientów wordpress się nie sprawdzi, ponieważ jest oparty o bardzo stare technologie i jest bardzo wolny.

Dodatkowo większe serwisy internetowe są ciągle rozwijane. W przypadku wordpressa było by to niesamowicie uciążliwe. Nie wspominając już o kwestii bezpieczeństwa.

Podobne pytania

+17 głosów
10 odpowiedzi 1,033 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 203 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2019 w Inne języki przez Vaxx Nowicjusz (120 p.)
–20 głosów
1 odpowiedź 1,486 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...