• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Korzystanie z bazy danych na telefonie - android

Object Storage Arubacloud
0 głosów
568 wizyt
pytanie zadane 28 maja 2020 w SQL, bazy danych przez ziomek7 Obywatel (1,060 p.)
Dzień dobry chciałbym móc edytować bazę danych na telefonie. Korzystam z hostingu OVH i tam ma phpmyadmin.

Czy poleca ktoś jakąś aplikacje ze sklepu googla? Czy jest to wgl możliwe żeby połączyć się z taką bazą przez telefon bo z jedną aplikacją miałem problem z konfiguracją połączenia.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 29 maja 2020 przez Bartek12 Mądrala (5,510 p.)

Chyba można przez przeglądarkę wejść do phpmyadmin.

ale możesz też spróbować z tym:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kriskast.remotedb&gl=PL

komentarz 21 czerwca 2020 przez ziomek7 Obywatel (1,060 p.)
Można ale strona phpmyadmin na tel jest nieresponsywna i korzystanie z niej jest bardzo niewygodne.

Zainstalowałem aplikację ale mam problem z połączeniem się.

W miejscu "hostname" powinienem dać adres serwera? W panelu ovh wygląda on u mnie następująco "matzawadjctest.mysql.db", jednak połaczenie się nie udaje.
komentarz 22 czerwca 2020 przez Bartek12 Mądrala (5,510 p.)
hostname to jest coś w rodzaju nazwy domeny np. onet.pl, office.com
0 głosów
odpowiedź 29 maja 2020 przez Majster6918 Gaduła (4,030 p.)

Tu znajdziesz coś dla siebie  

 

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 515 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 304 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 144 wizyt
pytanie zadane 23 października 2020 w SQL, bazy danych przez Nowicjusz13 Użytkownik (570 p.)

92,537 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...