• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wybór Laptopa

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
207 wizyt
pytanie zadane 27 maja 2020 w Sprzęt komputerowy przez MatiZeb Obywatel (1,160 p.)
Witam, chodzę do ósmej klasy i mam w planach iść do technikum informatycznego. Mam pytanie w związku z tym iż muszę kupić laptopa i chciałbym zasięgnąć wiedzy czy lepiej kupić laptopa gamingowego czy może innego który lepiej bardziej będzie użyteczny. Jeszcze mam jedno pytanie Jeżeli chodził ktoś do technikum łączności w Krakowie albo Technikum Komunikacyjnego również w Krakowie to prosiłbym o opinię.
komentarz 28 maja 2020 przez marek.kosman Nowicjusz (100 p.)
Cześć, podałeś zbyt ogólnikowo informacje na temat poszukiwanego laptopa : ) @stever chyba wyczerpał listę pytań. Dopiero po takiej dawce informacji będzie można coś polecić : )

5 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 27 maja 2020 przez Damian12345 Bywalec (2,940 p.)
polecam bardzo z serii dell latitude, to typowo takie biznesowe. Też mam w planach iść do technikum łączności w krk jak się uda. Dołaczma się do pytania o technikum.
+1 głos
odpowiedź 27 maja 2020 przez Stever Nałogowiec (25,720 p.)

Wszystko zależy do będziesz na danym laptopie miał zamiar robić. Do technikum to wystarczy nawet słabsza konfiguracja, lecz jeżeli chcesz pograć w wolnym czasie, to może warto dołożyć do modelu gamingowego.

1) Kwota przeznaczona na zakup:
2) Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość):
3) Główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program itp.)
4) Wymagania specjalne (np. matowa matryca.):
5) Osobiste preferencje:
6) System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego)

Ranking laptopów na maj 2020 

0 głosów
odpowiedź 27 maja 2020 przez DeBos123 Nałogowiec (44,950 p.)

Też jestem za Dell Latitude tak jak @Damian12345 już wspomniał. Mam 2 i działają już dosyć długo w porównaniu do moich innych laptopów i nigdy nie było z nimi problemów. Cenowo też są bardzo dobre.

0 głosów
odpowiedź 27 maja 2020 przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)
Tak jak przedmówcy: Dell latitude albo Dell XPS (Ten drugi lepszy). Nie szedł bym w gamingowe z powodu rozmiarów, wagi i pracy na baterii
–1 głos
odpowiedź 27 maja 2020 przez niezalogowany
Polecam stronę https://szukamlapka.pl. Znajdziesz tam dla siebie laptopa, który zostanie wybrany na podstawie Twoich preferencji.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 202 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez Hawaner Użytkownik (630 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 143 wizyt
pytanie zadane 9 września 2023 w Sprzęt komputerowy przez Arek04 Użytkownik (700 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 100 wizyt
pytanie zadane 7 września 2023 w Sprzęt komputerowy przez Arek04 Użytkownik (700 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...