• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Strona WWW w sieci

Object Storage Arubacloud
0 głosów
174 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2015 w HTML i CSS przez ramones Początkujący (410 p.)
Hej,

1/

Udało mi się w stworzyć prostą stronkę i wrzuciłem ją sobie na darmowy serwer ale np zakładka facebooka która u mnie na kompie wyświetla się z lewej strony (jest taka wysuwana jak u pana Zelenta w ten sposób: http://miroslawzelent.pl/demos/demo.html) w ogóle jakby nie współpracuje .. nie bardzo wiem dlaczego bo pliki wrzuciłem na serwer wszystkie te co miałem na kompie.

Tutaj adres do strony: http://go.xlx.pl/

2/

Przy okazji dorzuce jeszcze jedno pytanie w jaki sposób moge zrobić przyklejane menu? W kodzie wpisywało się top0 i left0 ale moja nawigacja jest ustawiona na width:1000px a nie jak w kursach na width: 100%

Proszę o pomoc - będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 11 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Co do pierwszego pytania to chyba brakuje Ci pliku tego skryptu na serwerze - na konsoli wyświetla błąd 404 dla pliku http://go.xlx.pl/tabSlideOut.v1.3.js

Prawdopodobnie go nie masz. Albo może go masz tylko jest gdzieś w jakimś podfolderze albo może plik u Ciebie nazywa się inaczej? Sprawdź.

Przyklejone menu to position: fixed; a dalej to już kwestia ustawiania szerokości, pozycji itd.
0 głosów
odpowiedź 11 sierpnia 2015 przez Gothdo Obywatel (1,810 p.)
1) Na pewno musisz ramkę umieścić poza #container.

2) Jeśli masz na myśli nawigację która przesuwa się wraz z przewijaniem strony, to musisz użyć position: fixed;

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 207 wizyt
pytanie zadane 26 września 2020 w HTML i CSS przez filip.r00 Początkujący (270 p.)
–3 głosów
0 odpowiedzi 111 wizyt
pytanie zadane 10 listopada 2019 w HTML i CSS przez fff Gaduła (3,950 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 646 wizyt
pytanie zadane 7 lutego 2018 w HTML i CSS przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,648 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...