• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

mybb czy phpbb? co lepsze jako forum publiczne?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
899 wizyt
pytanie zadane 22 maja 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Majster6918 Gaduła (4,030 p.)
Hej moje pytanie dotyczy tego które forum jest lepsze według was, według waszej własnej opinii i dlaczego?

 

Chce je używać do mojego "programu" ;)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 22 maja 2020 przez Velta Maniak (52,010 p.)
wybrane 22 maja 2020 przez Majster6918
 
Najlepsza

Gdybym miał wybierać pomiędzy tymi opcjami, zdecydowanie wybrałbym MyBB – obok IP Board prawdopodobnie to jest drugi najczęściej rozszerzany silnik o nowe funkcjonalności.

Jednak wybrałbym zupełnie coś innego, NodeBB lub coś na jego podobieństwo. BBcode powinno zostać przeszłością – masa użytkowników nadal nie potrafi z niego korzystać i wychodzą dziwne sytuacje przy wzorach utworzonych z użyciem edytora WYSIWYG.

komentarz 22 maja 2020 przez Majster6918 Gaduła (4,030 p.)
Fajna wypowiedź

Ale ja chce albo myBB albo phpbb a racji że już trochę w tym siedziałem w przeszłości :P i coś tam kumam z tego :P
1
komentarz 22 maja 2020 przez Velta Maniak (52,010 p.)
Wybrałbym raczej MyBB, dla mnie był wygodniejszy i fajnie się edytuje niektóre rzeczy. Obawiam się trochę o rozwój, bo twórcy jakiś czas temu zarchiwizowali repozytorium MyBB 2.0.
komentarz 22 maja 2020 przez Majster6918 Gaduła (4,030 p.)
Emm powiem Ci że jestem z Tobą heh w ogóle większość fajnych pluginów jest darmowych

Najlepszy jest do subskrypcji heh

 

Dzięki za wypowiedź!

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 406 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 103 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 83 wizyt
pytanie zadane 1 sierpnia 2023 w HTML i CSS przez nesta Nowicjusz (220 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...