• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Błąd z poleceniem w cmd Windows 10

Object Storage Arubacloud
+1 głos
1,190 wizyt
pytanie zadane 21 maja 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)
Próbuje zrobić sieć ad-hoc i znalazłem taką stronę https://www.windowscentral.com/how-turn-your-windows-10-pc-wireless-hotspot gdzie tłumaczą jak zrobić coś takiego ale gdy robię tak jak na tym poradniku to do momętu włączania jest ok ale gdy włączam tą sieć komendą "NETSH WLAN start hostednetwork"  to wyświetla mi się taki błąd:

"The hosted network couldn't be started.
Grupa lub zasób nie jest w odpowiednim stanie, aby można było wykonać żądaną operację."

wie ktoś o co może chodzić?

Dodam jeszcze ze było coś tam napisane o czymś takim "Hosted network supported  : No" ze jeżeli jest tak to można kontynuować a jeżeli jest nie to żeby zastosować kartę sieciową usb tylko ze ja mam kartę sieciową na usb  "tp-link tl-wn821n".  Czy będzie działać cieć ad-hoc jezeli tam jest nie?

1 odpowiedź

+3 głosów
odpowiedź 22 maja 2020 przez VBService Ekspert (252,660 p.)
wybrane 22 maja 2020 przez Marak123
 
Najlepsza

Musisz posiadać kartę wi-fi, która wspiera obsługę  Hosted network supported  tak jak w opisie poradnika lub ewentualnie nabyć (kupić) kartę w postaci "sticka" USB, która obsługuje  Hosted network supported  .

Moja karta tez nie obsługuję. BTW ta usługa bardzo dobrze działa na smartfonach, wiele razy tak dzieliłem się z dostępem do neta ze znajomymi, smartfon ze względu na swoje gabaryty bardziej nadaje się na taki "pseudo" router.

Jak uruchomić funkcję routera w telefonie i mieć internet mobilny

A tu poradnik jak włączyć  Hosted network supported  nawet gdy pokazuje  No  . laugh
Nie ze wszystkim kartami sieciowymi to zadziała, ale warto wiedzieć, że i tak też można. wink
Hosted network supported No (Solved) || Hosted Network Yes || How to enable it.

komentarz 22 maja 2020 przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)
Ok Dzięki

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 420 wizyt
pytanie zadane 2 lutego 2017 w Sprzęt komputerowy przez TBacker87 Obywatel (1,140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 294 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 89 wizyt
pytanie zadane 28 października 2020 w Systemy operacyjne, programy przez x_000 Obywatel (1,460 p.)

92,547 zapytań

141,388 odpowiedzi

319,505 komentarzy

61,931 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...