• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Łączenie dwóch komputerów ze sobą

0 głosów
434 wizyt
pytanie zadane 21 maja 2020 w Sprzęt komputerowy przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)
zamknięte 21 maja 2020 przez Marak123
Wie ktoś może jak połączyć ze sobą dwa komputery za pomocą kart sieciowych bezprzewodowych tak aby dało się przesyłać dane jakieś pliki? Bym był wdzięczny jak by ktoś powiedział lub podesłał jakiś poradnik jak to zrobić lub chociaż nakierował
komentarz zamknięcia: tak

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 21 maja 2020 przez pr0way Nałogowiec (42,220 p.)
Wydaje mi się, że da się to zrobić w trybie wifi (zwanym ad-hoc) choć przyznaję, że nie robiłem tego nigdy (były jakieś próby ale porzuciłem pomysł).

W tym trybie jeden z komputerów działa trochę jak router/Access point a drugi standardowo jest klientem który się do niego podpina. Choć tak naprawdę jest to zestawienie sieci p2p.

Jak poszukasz pod terminem ad-hoc wifi na pewno znajdziesz jakiś poradnik co i jak.
komentarz 21 maja 2020 przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)
ok dzieki

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 169 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 2,407 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 260 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2017 w Sprzęt komputerowy przez seba Dyskutant (8,900 p.)

93,742 zapytań

142,678 odpowiedzi

323,297 komentarzy

63,326 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...