• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Wirus threat.generic.heu

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
965 wizyt
pytanie zadane 20 maja 2020 w Bezpieczeństwo, hacking przez Ciasteg Nowicjusz (160 p.)
zamknięte 21 maja 2020 przez Ciasteg
Czesc, założyłem tu konto żeby o to spytac.

Dziś normalnie używam komputera, nic nie pobierałem poza edytorem Unity. Nagle wyskakuje mi powiadomienie byte fence, które pobrało mi się z jakim plikiem jakiś rok temu. Pokazuje że mój komputer ma threat.generic.heu chciałem to usunąć, ale byte fence nie odpowiadało. Po 5 minutach zrobił się czarny ekran. Zrobiłem reset ale ciągle wyświetlal się znaczek HP. Proszę o pomoc

Edit: komputer się uruchomił, teraz co mam zrobić żeby to świństwo usunąć? Zrobiłem skan avasta i pokazuje że nie ma, ale nie wiem...
komentarz zamknięcia: problem rozwiązany

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 maja 2020 przez Arcturus Bywalec (2,370 p.)
wybrane 21 maja 2020 przez Ciasteg

Najlepsza

przeskanuj sobie tym: https://www.360totalsecurity.com/pl/. A jak coś pobierasz to skanuj przy użyciu virustotal

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 757 wizyt
pytanie zadane 5 maja 2017 w Bezpieczeństwo, hacking przez miśka2211 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 325 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 263 wizyt
pytanie zadane 15 października 2022 w Bezpieczeństwo, hacking przez Pimpek3323 Nowicjusz (120 p.)

92,834 zapytań

141,778 odpowiedzi

320,827 komentarzy

62,164 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...