• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Matura z informatyki od zera

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
559 wizyt
pytanie zadane 20 maja 2020 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Zabijaka3230 Początkujący (300 p.)
Informatyka od lipca totalnie od zera do matury 2021.Znam podstawy HTML, CSS i elektroniki. Możliwe do zrealizowania? Jakieś opinie, doświadczenia?
komentarz 20 maja 2020 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
W rok samemu? 8h dziennie czemu nie. Ale chyba trzeba zaliczyc tez inne przedmioty + musisz sie trzymac podstawy
1
komentarz 20 maja 2020 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)

Oczywiście że do zrobienia. Ja żądam inne pytanie. Po co? Co po szkole? laugh

komentarz 20 maja 2020 przez Zabijaka3230 Początkujący (300 p.)

@DragonCoder, prawda, że też potrzebuję czasu na inne przedmioty ale nie miałbym oporów przed 2 godz dziennie. Nie wiem czy tyle by wystarczyło, dlatego pytam. 

komentarz 20 maja 2020 przez Zabijaka3230 Początkujący (300 p.)
edycja 20 maja 2020 przez Zabijaka3230

@Ehlert, ogólnie jestem na mat-biol-chem. Jakby się okazało że jest jakaś realna szansa na infe i jednoczesne powtórki z chem, pol i mat to chciałbym pójść na jakiś kierunek związany z elektroniką, informatyka. Do tej pory żyłem studiami mat-przyr czyli np. bioinf albo biofiz molekularna ale po zgłębieniu tematów i runku pracy nie wygląda to za ciekawie. 

komentarz 20 maja 2020 przez Ehlert Ekspert (212,630 p.)
Tutaj sprawa się komplikuje. Pytanie czy chcesz się skupić na studiowaniu, czy na pracy i masterowaniu skilli. Wiem że będąc na całkowicie innym profilu nie podejmiesz decyzji teraz, ale w inf jest niestety tak że przepaść między pracą a studiami jest ogromna.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 95 wizyt
pytanie zadane 3 lutego w Algorytmy przez kio41 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 269 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2023 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Igor515 Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 408 wizyt

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...