• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

System nie chce się uruchomić

Object Storage Arubacloud
0 głosów
75 wizyt
pytanie zadane 19 maja 2020 w Systemy operacyjne, programy przez karmelowy94 Nowicjusz (120 p.)
Cześć,

Na wstępie napisze ze jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o problem który mnie napotkał. Podczas przeglądania internetu zaciął mi się laptop i wyskoczył mi bluescreen z błędem o nazwie kernel data inpage error i po tym gdy włączam laptopa pokazuje mi się jego nazwa (Asus) bez kółeczka ładowania, następnie po jakimś czasie pojawia się przygotowanie automatycznej naprawy, choć nie zawsze bo czasami i bez tego. Następnie nic się nie dzieje tylko wyskakuje czarny ekran i tyle. Jestem bezradny w tej sprawie, liczę na jakąś pomoc, nawet małą, bo nie chce stracić danych, które mam na laptopie a nie zrobiłem żadnej kopii zapasowej.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 19 maja 2020 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)

kernel data inpage error

Internety mówią, że to błąd związany najczęściej z RAM-em. Przepuść ją przez jakiegoś memtesta. Możesz też wyjąć RAM ze slotów i ponownie wsadzić (czasami to pomaga).

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 106 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2020 w Systemy operacyjne, programy przez mikolaj_c Początkujący (290 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 95 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 316 wizyt

92,567 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,616 komentarzy

61,953 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...