• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Hosting jaki najlepszy

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
2,348 wizyt
pytanie zadane 17 maja 2020 w Hostingi, domeny, usługi przez kuba1245677 Obywatel (1,080 p.)
zmienione kategorie 17 maja 2020 przez ScriptyChris
Wiem ze pytanie pojawiało się już na forum, ale chiałbym je odświeżyć

Jakie hostingi z domenami polecacie, żeby cena nie spowodowała rezygnacji klienta i oczywiście nie występowały błędy

Potrzebuje hostingu tylko dla jednej strony

na około 3-4 lata
komentarz 31 marca 2021 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)
Potrzebujesz rozwiniętej części backendowej? Jeśli nie to możesz użyć Vercela albo Netlify

9 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 17 maja 2020 przez Ania Tener Użytkownik (500 p.)
wybrane 17 maja 2020 przez kuba1245677
 
Najlepsza

Ja używam webd.pl

Wypróbuj.

+1 głos
odpowiedź 5 czerwca 2020 przez parsi Nowicjusz (240 p.)

Bardzo często jest tak, że hosting jest tani, ale ma drogie domeny. Albo na odwrót. Z ostatnich obserwacji wynika, że najlepszy stosunek ceny hostingu do ceny domeny ma The Camels: https://www.niepoddawajsie.pl/jaki-hosting-wybrac/ Nie mniej zawsze możesz wykupić domenę gdzie indziej i przekierować DNSy.

+1 głos
odpowiedź 5 czerwca 2020 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Mydevil albo linuxpl, nie musisz kupować nic z górnej półki, juz za ok. 150zl masz bardzo dobre parametry i super support.
+1 głos
odpowiedź 12 lutego 2021 przez AleX1010 Obywatel (1,320 p.)

Ja osobiście mam stronkę na fullnet.pl i jestem bardzo zadowolony. Mają szybkie serwery pod WordPress'a.

+1 głos
odpowiedź 6 lutego 2022 przez japper12321 Obywatel (1,010 p.)

HOSTINGER.PL NAJLEPSZY, addhost.pl/hosting (plan Add5), hosting.linux.pl/hosting-optymalny.html (plan 3GB), innyhosting.pl/hosting-ssd.html (plan Start), pdg.pl (plan Start), sprintdatacenter.pl/tani-hosting-www (plan Small), hoste.pl (plan Eco), hostinghouse.pl (plan Srebrny), klatka.pl (plan Standard), small.pl (plan Small1), host1.eu (plan Start), webd.pl (plan Mini).

a z darmowych to najlepiej: ct8.pl, evai.pl, ew. 5v.pl, x10hosting.com, itd. sam frontend to netlify, czy glitch.me.

a domenke to na hostingerze bo najtaniej i najlepiej sie tam trzyma domenke.

0 głosów
odpowiedź 5 czerwca 2020 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
Jezeli to ma byc comerce to przegladasz oferty. Jezeli to am byc cos testowego albo wlasnego dla znajomych to zakladasz wlasny serwer.
0 głosów
odpowiedź 7 lutego 2022 przez Cezary Wysocki Nowicjusz (200 p.)
Ja używam lh.pl , nawet najtańszy pakiet spokojnie obsługiwał aplikacje na symfony5. Działa bardzo dobrze , niezły support i tanio, aczkolwiek domeny inni mają tańsze.
0 głosów
odpowiedź 28 grudnia 2022 przez MarekS Nowicjusz (200 p.)
SeoHost ma dobrą ofertę. Domeny jedne z najtańszych w kraju, hosting też w dobrych cenach. Wszystko bezproblemowo śmiga. A jak chcesz o coś dopytać, to pisz do ich supportu. Chyba najszybszy support z jakim miałem do czynienia.
–1 głos
odpowiedź 5 czerwca 2020 przez WasiliewSaszka Użytkownik (700 p.)
To  wbrew pozorom nie jest takie proste pytanie.

Jeżeli strona ma być tylko dla ciebie i twoich znajomych to nie opłaca się kupować drogiego hostingu z certyfikatem ssl

w tym przypadku najlepszy wybór to niezabezpieczona darmowa strona z mało rozpoznawalną końcówką np:  .pro lub .io,ale

i tu jest problem, bo gdy kupisz darmowe hostingi bardzo prawdopodobne jest, że będą tam reklamy na których content nie masz specjalnie wpływu.

Z innej jednak strony kupowanie drogiego hostingu z własnym certyfikatem ssl mija się z celem(Gdy nie masz bazy danych). Ponieważ certyfikat ssl szyfruje informacje które przechodzą między użytkownikiem a serwerem (np podczas logowania, rejestracji czy komentowania czegoś). Gdy nie masz bazy danych certyfikat ssl traci sens.(no chyba że chcesz żeby twoja strona była wyżej niż niezabezpieczone w rankingu Google to wtedy certyfikat ma jeszcze jakiś tam sens).

Nie podam ci żadnych linków do hostingów www, ponieważ biorąc pod uwagę to, co pisałem wyżej mija się to z celem.
2
komentarz 5 czerwca 2020 przez eunstachy Stary wyjadacz (14,180 p.)
SSL to podstawa na każdej stronie. W dodatku dzięki darmowym certyfikatom od Let's Encrypt każdy normalny hostingodawca oferuje je za darmo.
3
komentarz 5 czerwca 2020 przez niezalogowany

@WasiliewSaszka, Jeżeli strona ma być tylko dla siebie i znajomych to warto zainteresować się darmowym hostingiem bez reklam z SSL - GitHub Pages.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 3,545 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez xAstern Nowicjusz (180 p.)
0 głosów
6 odpowiedzi 1,561 wizyt
pytanie zadane 21 maja 2015 w Offtop przez Daniel Mazur Obywatel (1,160 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 957 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...