• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Facebook, pl-p,l wyszukiwanie w google

Object Storage Arubacloud
0 głosów
147 wizyt
pytanie zadane 16 maja 2020 w Offtop przez Mirek Błażejewski Początkujący (280 p.)
Cześć wszystkim.

 

Dzisiaj nietypowo ;)

Problem błachy ale bardzo waży..

Zastanawiałem się dlaczego moja strona na facebooku słabo sie wyszukuje w google i zauważyłem, że na pierwszym miejscu wyświetlane są strony u których pojawia sie w wyszukiwarce google przed linkiem facebook 'pl-pl' co to oznacza? Zauważyłem jeszcze że w wyszukiwarce google kategoria mojej działalności wyświetla się w j. Angielskim mimo iż sama strona jest polska i po polsku. Strony które mają znacznik pl-pl maja kategorie które wyswietlaja sie w google po Polsku. Domyślam sie ze może chodzic o jakies ustawienia juz w samym facebooku ale jest ktoś może kto wie co oznacza konkretnie znacznik 'pl-pl' i jak zmienic takie ustawienia. Może ktoś tez zauważył u siebie taki problem?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 16 maja 2020 przez niezalogowany

pl-pl​​​​ oznacza, że język strony to polski, a region to Polska. Facebook czasem sam przestawia język na angielski, spróbuj zrobić tak:

  1. Otwórz ustawienia FB
  2. Przełącz na j. angielski
  3. Przełącz z powrotem na polski

Jeśli masz jakieś pytania, śmiało pisz.

komentarz 17 maja 2020 przez Mirek Błażejewski Początkujący (280 p.)
Dzieki za odpowiedz.

Sprawdze to jak bede przy komputerze w firmie. Mam nadzieje ze zadziala.

Jak juz jestesmy przy temacie facebooka.

Jak myslicie? Jak mozna wypozycjonowac strone facebook i od czego ta pozycja zalezy?

Czy ilosc lajkow ma znaczenie?

Moze jest ktos biegly w tym temacie?

Dzieki!

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 525 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 206 wizyt
pytanie zadane 7 sierpnia 2020 w Offtop przez PanJan3214 Użytkownik (560 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 336 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez krispello Obywatel (1,440 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...