• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z Pendrive POMOCY !

Object Storage Arubacloud
+1 głos
214 wizyt
pytanie zadane 14 maja 2020 w Sprzęt komputerowy przez I3obaSeK Użytkownik (720 p.)
Witam wszystkich otoz mam taki problem dostałem od znajomego Pendrive Sandisk ultra usb 3.0 64gb mój problem polega na tym że nie moge go sformatować jest napisane "Dysk jest zabezpieczony przed zapisem" probowałem sformatować go HD Low Level format poszło do 100% ale dane sa cały czas i to samo pisze probowałem diskpart cmd ale nie pojawia mi sie na liscie tylko moj HDD tak jak na roznych forach pisza w rejestrze zmienic wartość nic nie dało juz nie wiem gdzie szukac na ruskiej stronie tez program byl specjalnie do mojego pendrive Formatter Silicon Power to znowu jest napisane "Device not found" jakby nie było pendrive a cały czas wpiety.

Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem czy on jest zepsuty czy co zdjecia normalnie sa odpala tylko nic na nim nie moge zrobić. Pendrive nie sa drogie ale szkoda wywalić a przy okazji mozna się czegoś dowiedziec na przyszłość.
komentarz 14 maja 2020 przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)
Nie wiem czy pomoże, ale co zaszkodzi... próbowałeś format np przez rufus?
komentarz 15 maja 2020 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

Próbowałeś z poziomu GParted (można go też zainstalować na Windows)?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 maja 2020 przez I3obaSeK Użytkownik (720 p.)
edycja 18 maja 2020 przez I3obaSeK
Niestety nie da rady ;/

Ma ktoś jakieś pomysły ?

GParted tez da rady no to chyba pendrive do kosza pojdzie moze w jakimś serwisie by to zrobili za jakies 30-50zł to już chyba wole kupic nowego palucha.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 842 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 787 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez niezalogowany
+1 głos
4 odpowiedzi 268 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2015 w Systemy operacyjne, programy przez Prime_Bull Obywatel (1,820 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,618 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...