• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Logowanie przez facebook

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
413 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2015 w Sprawy forum przez DevKar Początkujący (260 p.)
Nie działa logowanie przez facebook na stronie ;)

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 11 sierpnia 2015 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)

Coś więcej? Nie utrudniajmy sobie życia frown

EDIT: Myślałem, że chodzi o twoją stronę.

0 głosów
odpowiedź 11 sierpnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Prawdopodobnie pan Mirosław dopiero to wprowadza bo ostatnio nie widziałem jeszcze tej opcji. Jak z resztą widać zmieniają się lekko ikonki na forum, dochodzą linki w stopce także fajnie się dzieje (Ty może tego tak nie zauważasz bo jesteś nowy lecz stali użytkownicy widzą każdą zmianę) ale jak mówiłem wszystko jest chyba jeszcze w trakcie ;)
0 głosów
odpowiedź 11 sierpnia 2015 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
Czy ktoś może opisać problem (jak zachowuje się skrypt logowania)?
komentarz 11 sierpnia 2015 przez No Lime Gaduła (4,540 p.)
Czasem po prostu występuje bug. Gdy funkcjonuje poprawnie wystarczy kliknąć na przycisk logowania i automatycznie przenosi na stronę główną (w zależności czy jest się zalogowanym na facebooku). Natomiast zdarza się sytuacja w której klikamy na przycisk i kompletnie nic się dzieje.
komentarz 11 sierpnia 2015 przez DevKar Początkujący (260 p.)
Wyświetla ekran logowania facebooka ale po zalogowaniu jakby nic się nie dzieje. Klikam ponownie Zaloguj(Facebook), skrypt jakby się przeładuje ale nic się nie zmienia (nadal jest zaloguj).
komentarz 11 sierpnia 2015 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
Dziękuję, przyjrzę się temu, dajcie znać za kilka godzin czy problem nadal występuje.
komentarz 12 sierpnia 2015 przez DevKar Początkujący (260 p.)
Dzisiaj po wejściu zalogowało mnie z automatu, więc podejrzewam, że wszystko już ok.
1
komentarz 12 sierpnia 2015 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
Dzięki za informację! Pozdrawiam
komentarz 13 sierpnia 2015 przez No Lime Gaduła (4,540 p.)
Błąd w dalszym ciągu się pojawia. Z poziomu PC nie mogłem się zalogować zaś korzystając z telefonu już tak.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 335 wizyt
pytanie zadane 15 października 2015 w Offtop przez ziemjok Gaduła (4,160 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 238 wizyt
pytanie zadane 13 października 2015 w Offtop przez niezalogowany
0 głosów
3 odpowiedzi 276 wizyt
pytanie zadane 21 sierpnia 2015 w HTML i CSS przez Lukaspar Użytkownik (890 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...