• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ipad 32 GB Uczelnia

Object Storage Arubacloud
0 głosów
994 wizyt
pytanie zadane 13 maja 2020 w Urządzenia mobilne przez Ferrow Początkujący (360 p.)
Witajcie. Mam zamiar kupić Ipad (standardowego). Będę go używał głownie do nauki i rysowania. Chciałbym również pracować na MS Office. Może czasem jakieś małe montowanie filmu. Moje pytanie dotyczy tego czy 32 GB wystarczy do takich czynności, czy jednak konieczne będzie nabycie wersji 128 GB? Z góry dziękuję za odpowiedź.
2
komentarz 13 maja 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Dlaczego nie laptop?
1
komentarz 13 maja 2020 przez Ferrow Początkujący (360 p.)
Mam laptopa do bardziej złozonych rzeczy. Chce miec tablet na uczelnie zeby nie dzwigac i móc robic notatki wygodniej. Poza tym potrzebuje cos ala tabletu graficznego ktorego Ipad moze zastapic.
komentarz 13 maja 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

Zależy ile chcesz wydać, ale osobiście przymierzam się do https://remarkable.com/store/remarkable-2

komentarz 13 maja 2020 przez Ferrow Początkujący (360 p.)
Chwileczke. Ja chcialem tylko spytac o rozmiar pamiecie. To jasne ze chce wydac jak najmniej. Prosze przestancie mi oferowac inny produkt.
komentarz 13 maja 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Dlatego piszę w sekcji komentarzy, po prostu taka wolna myśl, że sam ipad może być armatą na muchę. Osobiście brałbym 128Gb.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 maja 2020 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Wiesz wszystko zależy co będziesz robił. Sam mam wersje 32Gb plus apple pencile 1 generacji. W dobie powszechnej chmury nie jest ci aż tak potrzebna większa wersja. Choć sam system zajmuje ok 15Gb. Oczywiście apple iCload to nie jedyne rozwiązanie. Ipad OS pozwala na obsługę pendrive jak i dysków zewnętrznych. Na rynku dostępne są pendrive z złączem lightning. Ja na twoim miejscu wziął bym wersje 32Gb i zobaczył czy ci odpowiada tablet. Zawsze możesz zmienić. Produkty Apple tak szybko nie tracą na wartości.
–3 głosów
odpowiedź 13 maja 2020 przez Kisielewsky Użytkownik (830 p.)
128 gb zdecydowanie :)

A tak wogóle iPad fuj :P , lepiej w tej cenie kupić coś lepszego jak np. microsoft surface (chyba że chodzi o szpan)
komentarz 13 maja 2020 przez Ferrow Początkujący (360 p.)
Dzięki za odpowiedź. Ipad nie fuj. Nie lepiej kupić surface. Nie chodzi o szpan.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 310 wizyt
pytanie zadane 1 kwietnia 2020 w Urządzenia mobilne przez gmcode Gaduła (3,120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 2,751 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,022 wizyt
pytanie zadane 12 września 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Drożdżówka Obywatel (1,870 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...