• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Autostart.inf na pendrive

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,124 wizyt
pytanie zadane 13 maja 2020 w Sprzęt komputerowy przez Czarus Obywatel (1,310 p.)
Nie mam pewności apropo kategorii postu wiec jak jestem w złym miejscu to prosił bym o przekierowanie.

Otóż na dysku przenośnym działa plik Autorun.inf i da się zmienić ikonkę i uruchomić program, a jak próbowałem ten sam plik dać na pendrive to nie reaguje i jak by to zrobić żeby ten plik działał też na tym pendrive? Wspomnę że oba urządzenia mają System plików NTFS i możliwe że tutaj chodzi o to, że dysk ma typ "Dysk lokalny" a pendrive ma "Dysk USB" mimo, że oba urządzenia są wpięte na USB, jeżeli to jest przyczyną problemu to jak to zmienić ?
1
komentarz 13 maja 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 13 maja 2020 przez forumall Gaduła (4,310 p.)
Witam może w tym linku, znajdziesz odpowiedź.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Autorun.inf
komentarz 13 maja 2020 przez Czarus Obywatel (1,310 p.)
Przeglądałem to i dużo innych rzeczy w tej tematyce i czym dłużej przeglądałem tym bardziej traciłem nadzieję teraz nie mam już jej w ogóle, może za jakiś czas wymyślę inny sposób na wykonanie tego :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 401 wizyt
pytanie zadane 4 sierpnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez dawos Użytkownik (630 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 1,417 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 344 wizyt
pytanie zadane 28 sierpnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,452 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...