• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Strony internetowe

Object Storage Arubacloud
–3 głosów
253 wizyt
pytanie zadane 13 maja 2020 w Offtop przez ChomiQq Nowicjusz (140 p.)
Witam,

Zastanawia mnie jak ograniczyć uprawnienia strony internetowej, np: gdy jestem na ipla.tv przed odtworzeniem danego serialu wyświetla się reklama, jeżeli w czasie jej trwania opuszczę okno przeglądarki zatrzyma się i będzie czekać, aż wrócę i skupię na niej swoją uwagę. Próbowałem już wyłączyć js'a na tej stronie, nie dało to oczekiwanego efektu. Czy jest możliwość w jakiś sposób obejść ten system?
1
komentarz 13 maja 2020 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
serio...? pakiet ipla bez reklam najtańszy kosztuje 10zł miesięcznie, wiem bo sam z tego krozystam jak czasami coś tam sobie oglądam... wiem, że to nie odp. na pytanie ale normalnie musiałem... wkurza mnie jak ludzie usilnie chcieliby wszystko za friko, a sami za swoje usługi chcieliby wielkie pieniądze... Ty jak idziesz do pracy to oczekujesz wynagrodzenia, ludzie tworzą iplę też nie za darmo, wszystko kosztuje...
komentarz 17 maja 2020 przez ChomiQq Nowicjusz (140 p.)
opisałem moją sytuację na przykładzie ipli, ale chciałem (gdyby była jakaś odpowiedź rozwiązująca ten problem) wykorzystać to min. przy pisaniu testów/sprawdzianów online gdzie każde wyjście poza stronę jest monitorowane. Zresztą jak możesz zobaczyć jest napisane "np:".

Jednak w 100% rozumiem twoje zdenerwowanie też mi się zdarza irytować,gdy inni ludzie nie rozumieją, że ktoś też chce zarobić.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 13 maja 2020 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
Ja go obchodzę podłączeniem 2 ekranu - wtedy wystarczy że na 1 monitorze jest ipla zfokusowana a ja mogę robić swoje rzeczy na 2. ekranie
komentarz 13 maja 2020 przez ChomiQq Nowicjusz (140 p.)
Również mam 2 monitory tyle, że nie mogę nic kliknąć na drugim, bo reklama się zatrzyma :/
0 głosów
odpowiedź 13 maja 2020 przez kondzix_ez Obywatel (1,910 p.)
Niestety się nie da, chyba że otworzysz 2 pulpity na jednym oglądasz (lub nie) reklamy a na 2 pulpicie robisz co chcesz, ale jest minus, ponieważ jest mało miejsca. Możesz też podłączyć 2 monitor do komputera/laptopa.
Pozdrawiam

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 354 wizyt
pytanie zadane 12 października 2018 w Offtop przez niezalogowany
0 głosów
4 odpowiedzi 283 wizyt
pytanie zadane 6 sierpnia 2020 w HTML i CSS przez DominikPie Użytkownik (770 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 64 wizyt
pytanie zadane 26 maja 2020 w Sieci komputerowe, internet przez tymek112 Obywatel (1,530 p.)

92,554 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,535 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...