• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Instalowanie plików w folderach w Inno Setup Compiler

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
134 wizyt
pytanie zadane 8 maja 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Rajzok Początkujący (390 p.)

Witam. Stworzyłem aplikację i chciałbym stworzyć dla niej instalator. W tym celu pobrałem sobie program Inno Setup Compiler. Gdy kreator prosi mnie o podanie plików, jakie mają być zainstalowane, to zaznaczam wszystkie pliki. Potem klikam Add folder i dodaję foldery z plikami, jakie wchodzą w skład plików programu. Chciałbym jednak, aby po zainstalowaniu na jakimś innym komputerze zapisywały się w takim układzie w jakim one były, czyli pliki, a także żeby były poszczególne pliki w folderach, które dodałem. Krótko mówiąc, chciałbym, aby również foldery z plikami w środku się zainstalowały. Niestety, instalują się wszystkie pliku w jednym folderze, bez tych folderów, które również dodałem. Jak można to naprawić?

Mam jeszcze dwa pytania odnośnie Inno Setup. Ten program tworzy instalującemu użytkownikowi możliwość utworzenia skrótu na pulpicie. Czy można już od razu ustawić własną miniaturkę w pliku .ico dla tego skrótu?

I ostatnie pytanie: plikach licencji i informacji przed i po instalacji mam polskie znaki. W kreatorze się one wykrzaczają. Próbowałem w Inno Setup ustawić kodowanie na UTF-8, lecz nic to nie dało. Ktoś wie, jak to zmienić?

Z góry wielkie dzięki za wszelką pomoc smiley.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 314 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 820 wizyt
pytanie zadane 23 marca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez KacperO Nowicjusz (210 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 277 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...