• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Skasowana i utworzona nowa partycja

0 głosów
76 wizyt
pytanie zadane 7 maja 2020 w Sprzęt komputerowy przez keBAB333 Nowicjusz (220 p.)
Hej, niestety przez moją debilizm i działanie bez pomyślunku tracę. Myślałem, że przy przygotowywaniu zewnetrznęgo dysku do instalacji systemu dane nie zostaną usunięte... no niestety zostały. Na niedosyć złego zamiast odzyskać dane przy usuniętej partycji, utworzyłem nową i moje pytanie jest takie, czy jestem w stanie jakiś sposób odzyskać te dane? Program recoverit niestety nie pomógł przy wszelkiej możliwej konfiguracji. Dziękuje za jakąkolwiek pomoc i liczę że uda się rozwiązać ten problem. Pozdrawiam
komentarz 7 maja 2020 przez Barbarossa Obywatel (1,650 p.)
Mogłeś kopię zapasową zrobić. Miałem podobną sytuacje, ale na spokojnie se odzyskałem przez kopię. Polecam na przyszłość takie rozwiązanie, łatwe, amatorskie ale myślę, że skuteczne, czyli odłączenie wszystkich dysków od kompa, gdy instalujesz system na zewnętrznym dysku i wtedy nie martwisz się, że coś zepsujesz. Na dual boota to nie zadziała niestety :)

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 7 maja 2020 przez Lzsk Dyskutant (7,720 p.)
Spróbuj użyć Testdisk.
0 głosów
odpowiedź 8 maja 2020 przez forumall Gaduła (4,350 p.)
Witam jeżeli nadpisałeś zawartość zewnętrznego dysku to marne szanse na odzyskanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 184 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 115 wizyt

86,486 zapytań

135,242 odpowiedzi

300,489 komentarzy

57,234 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...