• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Darmowy hosting www

VPS Starter Arubacloud
+2 głosów
480 wizyt
pytanie zadane 6 maja 2020 w Sieci komputerowe, internet przez gmcode Gaduła (3,120 p.)
Z jakich darmowych hostingow korzystacie, proszę o rekomendacie

7 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 6 maja 2020 przez Landu Stary wyjadacz (11,880 p.)
ct8.pl
+2 głosów
odpowiedź 7 maja 2020 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
0 głosów
odpowiedź 30 czerwca 2020 przez Hacker4300.exe Użytkownik (650 p.)

Jest wiele "darmowych" hostingów, lecz jak dla mnie do najlepszy to ct8.pl. Jest to hosting w 100% darmowy, jest bez reklam. Jedynymi małymi minusami tego hostingu (z którymi przy darmowych hostingach zawsze trzeba się liczyć) są:

  1. nazwatwojejstrony.ct8.pl 
  2. brak gwarantowanej dostępności (aczkolwiek nigdy jeszcze mi się nie zdarzyło, by moja strona była niedostępna)

Tu masz bezpośrednie porównanie wersji płatnej z wersją darmową. 

Porady:

  1. Może Cię przestraszyć/zdziwić (ja tak miałemsurprise) informacja którą zobaczysz po zalogowaniu na panelu głównym:
Nazwa użytkownika: twojanazwaużytkownika
Pakiet: FREE
Konto ważne do: 28 września 2020 20:45

 

Nie znaczy to, że Twoje konto wygaśnie po 28 września (czy innej dacie). Jedyny warunek który musisz spełnić, by Twoje konto nie zostało usunięte, to zalogowanie przynajmniej raz na 90 dni (wtedy czas ważności zmienia się na data w której się Zalogowałeś/aś + 90 dni.)

0 głosów
odpowiedź 30 czerwca 2020 przez niezalogowany

Ciekawą opcją wydaje się https://www.000webhost.com nie testowałem dłużej, ale wydaje się spoko

0 głosów
odpowiedź 30 czerwca 2020 przez _Pita_ Stary wyjadacz (11,410 p.)

JA korzystam z cba nie jest to może hosting idealny ale jest darmowy i łatwy w obsłudze, co prawda zawiera reklamy, ale mi wystarcza ;)

0 głosów
odpowiedź 30 czerwca 2020 przez Damian12345 Bywalec (2,940 p.)
github jest przyzwoity
0 głosów
odpowiedź 1 lipca 2020 przez Aqua 4 Gaduła (3,220 p.)

Dla mniejszych projektów (używam Django):

http://pythonanywhere.com

Podobne pytania

+2 głosów
4 odpowiedzi 1,701 wizyt
pytanie zadane 23 czerwca 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Hacker4300.exe Użytkownik (650 p.)
0 głosów
8 odpowiedzi 2,790 wizyt
pytanie zadane 14 października 2019 w Sieci komputerowe, internet przez Mateusz Analityk Stary wyjadacz (13,710 p.)
–1 głos
2 odpowiedzi 501 wizyt
pytanie zadane 14 marca 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Hardwell Dyskutant (8,960 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...