• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

drukarka i router

Object Storage Arubacloud
0 głosów
82 wizyt
pytanie zadane 2 maja 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Andrzej84 Nowicjusz (120 p.)
Witam.

Od razu zacznę o co mi chodzi.

Mam laptop Samsung, router d-link DWR-921, drukarka Brother J315W.

Jak mam internet to jest fajnie i tyle ale jak trzeba coś wydrukować to muszę rozłączyć się z routerem i połączyć z drukarką i nie trwa to szybko a potem znowu rozłączyć drukarkę i połączyć z routerem żeby był internet.

Drukarka stoi w innym pokoju niż router.

Nie da się tego jakoś zrobić aby ściągnąć plik z internetu i bez przełączania wydrukować ?

Jestem zielony w tym temacie więc proszę o wyrozumiałość :)

Z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi i Pozdrawiam.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 456 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 66 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 236 wizyt
pytanie zadane 20 października 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Extended Nowicjusz (120 p.)

92,541 zapytań

141,383 odpowiedzi

319,482 komentarzy

61,929 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...