• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Dlaczego klawiatura nie działa w czasie bootowania systemu?

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
3,167 wizyt
pytanie zadane 10 sierpnia 2015 w Offtop przez Wartownik Obywatel (1,990 p.)
zamknięte 11 sierpnia 2015 przez efiku
Cześć, ostatnio z systemu Windows postanowiłem przerzucić się na Linux.System średnio mi się spodobał więc chcę go zmienić, ale nie mogę, klawiatura nie działa w momencie gdy podczas 5 sekund trzeba kliknąć ,,press to start'' i tym rozpocząć instalację.Dlaczego klawiatura w tym momencie nie działa?
komentarz zamknięcia: Problem rozwiązany.

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 10 sierpnia 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)
wybrane 11 sierpnia 2015 przez Wartownik
 
Najlepsza
Zapewne nie jest ona wykrywana w czasie bootowania przez komputer. Chyba można to zmienić w BIOS-ie. Mój brat miał taki sam problem i coś zmienił, chyba coś z interfejsem USB i mu działało.
komentarz 10 sierpnia 2015 przez Wartownik Obywatel (1,990 p.)
Pytanie tylko co i gdzie? :D
komentarz 10 sierpnia 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)
BIOS-y są różne, tutaj ci nie powiem. A możesz wejść do BIOS-u?
komentarz 10 sierpnia 2015 przez Wartownik Obywatel (1,990 p.)

Mogę, w zasadzie czytam właśnie artykuł dotyczący tego i czy dobrze będzie jeśli ustawię ,,Load Default Settings'' ?

komentarz 10 sierpnia 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)
Spróbuj, tylko potem chyba trzeba będzie ustawiać pewne rzeczy od nowa. Najpierw radzę ci szukać coś o USB. Może da się ustawić moment jego wykrywania przez komputer.
0 głosów
odpowiedź 10 sierpnia 2015 przez Grzyboo Nałogowiec (28,860 p.)
Musisz w biosie znaleźć w opcjach bootowania USB support. Może to się trochę inaczej nazywać, ale ogólnie coś na tej zasadzie. Biosy różne, więc ciężko powiedzieć.
0 głosów
odpowiedź 10 sierpnia 2015 przez Lukasz Bywalec (2,320 p.)
Wchodzisz do biosu poprzez F12 lub escape lub jeszcze inaczej idzeisz do settings(u mnie tak jest) i szukasz czegoś z USB w nazwie i zmieniasz na Enable wszedzie. I powinno działać!

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 141 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 637 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 129 wizyt
pytanie zadane 27 grudnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...