• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Dlaczego klawiatura nie działa w czasie bootowania systemu?

+1 głos
1,800 wizyt
pytanie zadane 10 sierpnia 2015 w Offtop przez Wartownik Bywalec (2,080 p.)
zamknięte 11 sierpnia 2015 przez efiku
Cześć, ostatnio z systemu Windows postanowiłem przerzucić się na Linux.System średnio mi się spodobał więc chcę go zmienić, ale nie mogę, klawiatura nie działa w momencie gdy podczas 5 sekund trzeba kliknąć ,,press to start'' i tym rozpocząć instalację.Dlaczego klawiatura w tym momencie nie działa?
komentarz zamknięcia: Problem rozwiązany.

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 10 sierpnia 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (187,390 p.)
wybrane 11 sierpnia 2015 przez Wartownik

Najlepsza
Zapewne nie jest ona wykrywana w czasie bootowania przez komputer. Chyba można to zmienić w BIOS-ie. Mój brat miał taki sam problem i coś zmienił, chyba coś z interfejsem USB i mu działało.
komentarz 10 sierpnia 2015 przez Wartownik Bywalec (2,080 p.)
Pytanie tylko co i gdzie? :D
komentarz 10 sierpnia 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (187,390 p.)
BIOS-y są różne, tutaj ci nie powiem. A możesz wejść do BIOS-u?
komentarz 10 sierpnia 2015 przez Wartownik Bywalec (2,080 p.)

Mogę, w zasadzie czytam właśnie artykuł dotyczący tego i czy dobrze będzie jeśli ustawię ,,Load Default Settings'' ?

komentarz 10 sierpnia 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (187,390 p.)
Spróbuj, tylko potem chyba trzeba będzie ustawiać pewne rzeczy od nowa. Najpierw radzę ci szukać coś o USB. Może da się ustawić moment jego wykrywania przez komputer.
0 głosów
odpowiedź 10 sierpnia 2015 przez Grzyboo Nałogowiec (29,010 p.)
Musisz w biosie znaleźć w opcjach bootowania USB support. Może to się trochę inaczej nazywać, ale ogólnie coś na tej zasadzie. Biosy różne, więc ciężko powiedzieć.
0 głosów
odpowiedź 10 sierpnia 2015 przez Lukasz Bywalec (2,330 p.)
Wchodzisz do biosu poprzez F12 lub escape lub jeszcze inaczej idzeisz do settings(u mnie tak jest) i szukasz czegoś z USB w nazwie i zmieniasz na Enable wszedzie. I powinno działać!

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 111 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 82 wizyt
pytanie zadane 27 grudnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Hiskiel Pasjonat (22,800 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 249 wizyt
Porady nie od parady
Nie wiesz jak poprawnie zredagować pytanie lub pragniesz poznać którąś z funkcji forum? Odwiedź podstronę Pomoc (FAQ) dostępną w menu pod ikoną apteczki.FAQ

67,127 zapytań

114,075 odpowiedzi

241,783 komentarzy

47,030 pasjonatów

Przeglądających: 200
Pasjonatów: 16 Gości: 184

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...