• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Egzamin zawodowy EE .08

Object Storage Arubacloud
0 głosów
848 wizyt
pytanie zadane 26 kwietnia 2020 w Egzaminy zawodowe przez Nowicjusz13 Użytkownik (570 p.)
Witam mam takie pytanko jestem uczniem 3 klasy technikum na kierunku technik informatyk i w tym roku szkolnym mam pisać Egzamin EE.08. Kilka dni temu zostały podane daty egzaminów i podano dwie daty pierwsza Formuła 2017 od 22 czerwca i druga Formuła 2019 od  17 sierpnia. Wie ktoś może do której z tych grup należę bo niestety nawet nasz nauczyciel nie potrafi nam dać odpowiedzi na to pytanie :(

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 26 kwietnia 2020 przez jakub.parlej Obywatel (1,390 p.)
Skoro jesteś w 3 klasie to znaczy, że masz podstawę programową 2017.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,053 wizyt
pytanie zadane 4 listopada 2020 w Egzaminy zawodowe przez Michal666_ Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 1,036 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 1,506 wizyt
pytanie zadane 6 października 2019 w Egzaminy zawodowe przez ArcherID Nowicjusz (140 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...