• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Karta graficzna a płyta główna (?)

0 głosów
203 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Kriko777 Nowicjusz (120 p.)
Witam,

chciałbym zapytać o płytę główną do tej karty graficznej https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-r7-260x-2gb-gddr5-128-bit-hdmi-dvi-d-dvi-i-dp-box-r7-260x-2gd5-ocv1-659691/?sekcja=tech (MSI radeon R7 260x 2gb gddr5),

karta będzie w niej tymaczasowo a potem będzie wkładana lepsza aczkolwiek chcę aby ta karta do płyty pasowała i aby płyta miała 4 wejścia na RAM. Tutaj dla przykładu daję link do płyty którą znalazłem: https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-b450m-pro-vdh-max-6299216/

Wejście niby się zgadza (PCI express x16)

Proszę o pomoc z odpowiednim doborem i pozdrawiam. :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 25 kwietnia 2020 przez Rollczi Bywalec (2,400 p.)

Karta jak i Płyta Główna faktycznie mają wejście PCI Express 3.0 x16 ... ni powinno być żadnych komplikacji. ;)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 642 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 465 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,250 wizyt

93,742 zapytań

142,678 odpowiedzi

323,297 komentarzy

63,326 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...