• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Mój subiektywny zbiór książek [ankieta]

Object Storage Arubacloud
+1 głos
257 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2020 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez MateuszRus Obywatel (1,060 p.)
zamknięte 23 kwietnia 2020 przez MateuszRus

Cześć☺️

W niedziele odświeżyłem zakładkę Książki na blogu i będę wrzucał tam ciekawe materiały. Podrzucam linka, może znajdzie ktoś coś dla siebie.

Na bieżąco dodaje nowe pozycje na listę !

Zostawiam też ankietę z pytaniem, czy zbiór okazał się dla Was pomocny.


LINK

Możliwe odpowiedzi:
Tak (2 głosów, 22%)
Nie (7 głosów, 78%)
komentarz zamknięcia: Prośba administratorów
komentarz 23 kwietnia 2020 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
tak z ciekawości przeczytałeś wszystkie te książki, które umieszczasz w rankingu?
komentarz 23 kwietnia 2020 przez MateuszRus Obywatel (1,060 p.)
Nie, są to książki, które czytałem lub chce przeczytać :) niektóre z tych książek są polecone przez inne osoby, często spływają do mnie ciekawe tytuły i postanowiłem je zebrać w jednym miejscu.
6
komentarz 23 kwietnia 2020 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

Nie masz wrażenia, że znowu przesadzasz? Już raz była zwracana uwaga, że forum to nie jest prywatny kanał RSS. Podzielenie się własną twórczością w ramach normalnej aktywności - spoko, od tego też jest forum, a nawet dedykowana kategoria i to jest fajne. Jednak jeśli non stop regularnie wrzucasz informacje ze swojego bloga, a do tego nie masz żadnej innej aktywności, to sytuacja jest dość ewidentna. Nie bierzesz innego udziału w życiu forum, a jedynie przychodzisz tu, aby zdobyć zasięgi dla swoich postów. I to oczywiście nie jest pretensja, nie ma żadnego obowiązku udzielania się w tematach, tym bardziej jeśli ktoś ma to robić na siłę. Ale w obecnej sytuacji w mojej ocenie jest to zwykły spam. Gdyby każdy użytkownik wstawiał tutaj informacje o postach ze swoich stron i blogów, to obawiam się, że nie nadążylibyśmy czytać, a tym bardziej nie byłoby miejsca na typowe pytania o kod itp.

Także pokazanie siebie i swojej twórczości jest super, ale w zdrowej normie. Robienie sobie z forum darmowego przekaźnika regularnej reklamy - nie. Jeśli chcesz robić reklamę zapraszam tutaj: https://pasja-informatyki.pl/wspolpraca-reklamowa/

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 457 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 840 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 282 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...