• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak zainstalować system na innym dysku twardym?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
338 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Koval Nowicjusz (230 p.)
Cześć,

zamontowałem w laptopie nowy dysk twardy SSD, mam na starym HDD system chciałbym postawić go na nowo. Mam mój stary system wina7 na pendrive i dysku przenośnym (CD uległa uszkodzeniu). Dostawałem już rady tu na forum jak sklonować system z dysku na dysk, ale chciałbym go postawić na nowo, żeby działał wydajniej. Powiedzcie proszę czy mogę to zrobić z pozycji starego HDD, na którym teraz pracuję czy mogę jakoś w biosie do tego dojść?

PS- wiem, że potem w biosie muszę ustawić SSD na 1 pozycję, aby z niego startował system :)

PS2- oglądałem już sporo poradników na YT, ale sa one dla mnie niejasne, zawiłe...

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 24 kwietnia 2020 przez forumall Gaduła (4,310 p.)
Skoro masz Win na USB to z Boot w bios z USB i zainstaluj na świeżo?!
komentarz 26 kwietnia 2020 przez Koval Nowicjusz (230 p.)
Zrobione! Dzięki za radę :)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 102 wizyt
pytanie zadane 2 lipca 2020 w C i C++ przez darekz08 Obywatel (1,550 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 70 wizyt
pytanie zadane 18 czerwca 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Eryk Chojnacki Obywatel (1,420 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...