• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Powrót na daną pozycję strony głównej.

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
201 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2020 w PHP przez marcolo Obywatel (1,530 p.)
Mam na podstronie przycisk powrót, chciałbym po jego kliknięciu wracać do tego samego miejsca z którego przeniosłem się na podstronę (czyli na stronę główną), ale nie na samą górę strony, a miejsce w którym byłem podczas przejścia na podstronę, jak to zrobić?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 16 kwietnia 2020 przez pablop76 VIP (123,060 p.)
Jeżeli to ma być powrót do konkretnego miejsca na stronie a nie tylko sekcji zawierającej dany element to trzeba zapisać skrola przed przeniesieniem na podstronę i po powrocie przewinąć o dana wartość. Ale to ogólna koncepcja, bo napewno będzie trzeba rozwiązać więcej problemów. Użył bym JavaScript
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2020 przez Scheduler Mądrala (6,950 p.)
Najprostszym rozwiązaniem jest użycie funkcji wbudowanych w przeglądarkę i cofnięcie się do poprzedniej strony. Jednym problem jest to, że czasami ktoś wszedł na daną podstronę pomijając stronę główną, więc polecam spojrzeć na document.referrer.
komentarz 16 kwietnia 2020 przez marcolo Obywatel (1,530 p.)
Właśnie chodzi mi o system wewnątrz strony, a nie funkcję w przeglądarce.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 248 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 161 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 721 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2015 w PHP przez KamilloPL Gaduła (3,470 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,083 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...